Știri din fotbal internațional
IREZISTIBIL! » Lionel Messi, definitiv în ISTORIE după ce a marcat în Argentina - Capul Verde
0
Argentina - Capul Verde, în „16-imile” Campionatului Mondial » Messi a deschis scorul
0
Lionel Messi doar a pășit pe teren în Argentina - Capul Verde și a bifat un nou record fabulos la Cupa Mondială
0
A început furtuna » Cele mai tari meme-uri după penalty-urile hilare din Australia - Egipt
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
regia cu "suplimentul" n-a tinut ca "masajul" dopatului portocaliu. poate si pt ca un pion de la el nu era "divortabil"
E cunoscuta strategia dopatilor de a da vina pe suplimente, in cazul asta doar cei din echipa ei ar fi gasit prin metode proprii contaminarea cu Rox. Ne-am plictisit de moarte de dopati, care sunt si lasi, si dau vina pe altii. Evident, nu va orimi niciun ban.
Daca va castiga multi *** se vor oftica!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect,chiar deloc nu ne intereseaza procesul flamandei,dar pe langa ce stiam ca e *** rau se *** la greu si nici tigle pe case nu prea are,mai aflam ca e si ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ma intreb de ce daca suplimentele le-a luat muratoglu, si nu cred ca le-a luat numai pt halep, de ce nu si alti sportivi n-au cazut pe bec, cum se zice?
caterinca ieftina ,doar pt noi romanii sa isi mai spele imaginea! nu va fi un proces ,ce zece milioane ?
Eu nu cred că îl câștigă. Suspendarea inițială a fost de 4 ani, apoi a fost redusă la 9 luni.
Pai suplimentele de la firme credibile nu erau bune... n-aveau nici un efect. Ca si pastilele de slabit ale lui Mutu.
Niciodată n-o să înțeleg de ce nu-i dă în judecată pe cei care au dictat suspendarea de nouă luni...după doi ani!Eu cred că un așa proces îl câștigi și fără avocat!
Te imbraci din talcioc arati ca din talcioc .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.