Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Bravo! Le-ai mai si semnalizat "cineva" cu majuscule! Site-ul e plin de boti de la fermele fcsb si mogosoaia plus 50% *** care nu inteleg nici un articol.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...omul este rasfatat de spiritul balcanic ...unde nu exista rasism ...ha...ha...
trei amariti de prin partea locului impreuna cu ivorianul au produs ''bijuteria'' asta de articol! cum a ajuns in romania daca n-avea acte???
Pai in fond foarte bine, poate asa macar unii dintre juniorii aia o sa inteleaga sa puna osul la treaba. Concurenta nu poate fi decat benefica, altfel ajungem sa crestem mediocritati.
Cand avem juniori talentati dar care joaca in dorul lelii, vin disperati ca asta si le iau farfuria cu mancare de sub nas.
Sucu
"Nu cunoșteam pe nimeni în România. CINEVA mi-a spus apoi că există un centru (n.r. de cazare) în București pentru persoanele în situația mea. Când am ajuns, m-am dus direct acolo. Era într-o vineri. MI-AU mai spus că va fi un eveniment fotbalistic organizat de FRF, un turneu. Am mers și eu să joc, am reușit să particip la competiție, s-a jucat toată ziua. Am ieșit cel mai bun jucător, marcator și dribler." BHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAH Cine e mai baieti acel "cineva" care duce azilanti la turnee FRF, ii baga sa joace etc. Ia incercati macar sa faceti meseria de JURNALIST...
daca era viata infernala lupta acolo de unde este el,nu venea in romania.
Sunt doua luni de cand ati scris primul articol despre individual asta ???
Un băiat care a simțit cat de infernala poate fi viața uneori! Succes in viată!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.