Alte știri din fotbal
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Râsul *** ! Adică îi pui în față pe Răducioiu și Iordănescu jr. ( ăla de la FC Agricola Borcea ) dar pe G.Popescu ,căpitanul Barcelonei și pe unul dintre cei mai emblematici jucători români ai Barcelonei , Hagi nu-i chemi ?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce inseamna sa nu ai habar si sa arunci cu *** in niste oameni care ne-au facut atat de fericiti (pe tine si pe cei ca tine, nu. ca sunteti prea tineri). cum ma au dat ei teapa cu jucatorii din academie si voi aveti 3 jucatori FIX de la Farul? Adica echipa voastra e o teapa ca ii foloseste pe aia? Ii folositi ca nu aveti altii mai buni? Cum vine asta?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo, un raspuns destept! Fix asa e, ce sa caute Hagi si Popescu la un eveniment despre fotbal si Barcelona, organizat in Romania? E ca si cand ai pretinde sa fie invocate numele lui Eminescu si Nichita Stanescu la un eveniment despre poezie romaneasca. Cat de rudimentar intelectual sa faci asa ceva! Nu?!
DE CAND SUNT INVITAȚI TOTI PENALII IN PARLAMENT??? UNDE E CCR-UL IN ACEST CAZ? LA MANA LUI CIOLANU!!!!
asta se intimpla cind presa sportiva a incaput pe mina unor autori de articole fara decenta si fara educatie: bat prin gard, gard prin cimpie, cimpie batuta-n lung si-n lat, etc si etc!
e interesant cum un *** anonim-iosif65- a ajuns sa vorbeasca in numele - citez- CELOR MAI MULTI ROMANI! tristule, analizat la rece, tu esti doar un semn de punctuatie in povestea carierei celor doi fotbalisti! doar, du-te!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felicitari pentru cei care i-au IGNORAT pe cei doi GHEORGHE.
Au făcut ei ce au făcut, că să apară lângă tort, cu Laporta!! Era de neconceput vizita lui Laporta în România, ca să nu apară și ei în imagini. Este momentul ca regele să-i recomande lui Laporta, pe prințișor, numai să aibă grijă la preț, să nu-i ceară pre mult, asta fiindcă Barca este în criză financiară.
Ce performante au avut cei doi cumnati la Barca ? Niciuna ! Au fost cam rezerve amandoi ,iar apoi s-au dus in Turcia ! La nivelul fotbalului romanesc ii apreciez enorm ( mai ales la meciurile nationalei)dar la cluburi ( eu fiind mare fan Barca ) nu prea au stralucit !
Ce performante au avut cei doi cumnati la Barca ? Niciuna ! Au fost cam rezerve amandoi ,iar apoi s-au dus in Turcia ! La nivelul fotbalului romanesc ii apreciez enorm ( mai ales la meciurile nationalei)dar la cluburi ( eu fiind mare fan Barca ) nu prea au stralucit !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.