Alte știri din fotbal
Daniel Covaciu: „Am cumpărat noi loc de veci! Dar am vrut să le văd caracterul, obrazul!” » Înmormântarea lui Constantin „Gogu” Covaciu are loc la prânz
1
Doliu în fotbalul românesc. A murit Silviu Stănescu, fost jucător și antrenor secund la Universitatea Craiova
0
Supriză pentru jucătorii de la Poli Timișoara » Ce au făcut fanii înainte de debutul în Liga 2
0
Gică Popescu, discurs vehement după eșecurile lamentabile din Europa: „Avem un fotbal foarte, foarte sărac. Nu vă așteptați la miracole”
3
Știri din fotbal internațional
A trecut de grupe la Mondial, dar selecționerul tot a fost demis!
0
Senatoarea rasistă care l-a insultat pe Mbappe vrea să fie președintele Paraguay-ului
2
Fanii s-au bătut cu scaune, poliția a intervenit, meciul a fost suspendat
0
Barcelona riscă și face un nou pas pe pista „Julian Alvarez” » Ferran Torres, enigmatic: „Vreau să fiu fericit”
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
Cum descrie presa străină operațiunea spectaculoasă din România pentru ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Topol asta este cumva urmasul vestitului meteorolog Topol care a trait in Franta?
Ce mai spune si Biblia, ii ca pana la potopul lui Noe nu a plouat deloc. Deci, hrana poate, apa nu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai strabunii n-aveau deloc energie si traiau sute si sute de ani.. vezi Biblia ce ne spune, e clar ca energia nu influenteaza deloc longevitatea, apa si hrana da.
Omul ce-a trăit, documentat, cel mai mult în lume este Maștei din Osoi. A trăit 148 de ani. Poate-ar mai fi trăit dar au venit să-l studieze Aslan,Parhon ce i-au făcut poze, măsurători. Oamenii din sat zic că a crezut că vor să-l închidă pt o nenorocire din tinerețe, a omorît pe cineva din greșeală, și-a murit de necaz.
Răspunsul e foarte simplu: hrana, apa, energie! :)
Ar trebui ca populatia sa se inspire mai mult din nea Nelu, decanul de varsta al Republicii. Printre sporturile favorite (din a treia tinerete) citam "ratele si vanatorii", varianta "ză dacs", precum si mult mai palpitantul "hotii si vardistii" (wink wink @vardy), cu variantele hardcore "Mineriada I, II & III".
Sunt sporturi precum halbere, sticlism, coniac- canoe, pe care nu le recomand!;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.