Alte știri din fotbal
Haos total! Comitetul Executiv a blocat omologarea rezultatelor, după depunctarea neaplicată de FRF celor de la Ștefăneștii de Jos
0
Vin, în sfârșit, transferurile la Dinamo?! „Cred că sunt negocieri cu mulți jucători”
1
Compania Națională de Investiții explică de ce au fost sistate lucrările la Stadionul Dinamo: când va fi gata noua arenă din Ștefan cel Mare
0
Blocaj la FCSB: „MM nu propune jucători scumpi. Asta e cauza!”
6
Știri din fotbal internațional
Jamie Carragher sare la Tuchel, după pasul greșit al Angliei: „Va regreta decizia asta!”
0
Istvan Kovacs, delegare de lux la Mondial! Îl va arbitra pe Lionel Messi
4
„Blestemul voodoo a fost rupt” spune un șaman ghanez despre Harry Kane, după ratarea monumentală din Anglia - Ghana
1
Americanii au relaxat, parțial, restricțiile impuse naționalei Iranului
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Subiectele la Matematică la Evaluarea Națională 2026. Ce a picat la a doua ...
Libertatea
Atunci cand vom vedea politicienii, politistii, jandarmii in linia 1 cu arma in mana, atunci populatia se va atasa celor ordonate. Chiar si atunci de unde pana unde sunt obligat la sacrificiu intr-un razboi care nu poate fi stop at cubarma in mana ci cu avioane, rachete sau drone. Acolo trebuie ingineri de soft nu mamaligari
Si spune-mi si mie cum ar putea ei sa oblige un recrut sau rezervist sa mearga pe front daca refuza? Il ameninta cu amenzi? Vor băga pe toți recrutii si rezervistii la puscarie? Ce o sa-mi faca mie jandarmul si politistul?
Cam toti romanii gandesc astfel, politicienii gandesc cu altceva decat creierul sau pur si simplu li se dicteaza ce anume trebuie sa hotarasca in Romania. Cine e prost in ziua de azi sa moara pentru niste decizii proaste luate la nivel inalt. Uitati-va la Ucraina, daca stiau ca isi vor distruge tara iremediabil, un milion de persoane ucise, zece milioane pe drumuri in lume si alte 30 de milioane care sufera zi de zi trample bombardamentelor, oare nu era mai bine sa se stea la negocieri, poate chiar politica pasilor marunti. Cum e de exemplu Rep. Moldova. Ei stiu ca au sanse doar alaturi de Romania, dar inca nu e momentul pentru alipire fiind inca in mijlocul unor interese ruso-ucrainiene. Scot si ei capul, probabil in 10 ani ne vom reuni si cu Moldova. Dar Zelenski nu a mai stat la discutii, chiar si cand rusii erau la el in casa, aproape de Kiev. Sper ca Nicusor sa fie mai isteț
Iar vorbești băi urat?! Nu ți-e jenă naibii, ca doar ești la vârsta la care ai fost lăsat la vatră demult! :-)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Odată ca nu mai am vârsta la care să merg pe front, dar nu sunt nici măcar rezervist. Nu sunt rezervist pt ca acum 30 de ani nu “am făcut armata” și nu am făcut-o din același motiv pt care nu aș face-o nici azi, motiv pe care TicX8 nu îl știe nici acum deși se laudă pe aici ca “stie cine sunt”. El crede ca mi-am scos o scutire medicală. :-))) Si daca eram cu 20 de ani mai tânăr pe frontul de est tot nu ajungeam! :-)))))
Nu se intampla nimic din ce ai spus. Nu am nimic impotriva sa promoveze CSA daca va fi preluat de privat dar mai degrabă mori ca prostul pe front decât sa se întâmple asta. Daca acesta este prețul războiului poate nu este asa de rau :))) ce bine era daca se intampla mai devreme si erau taica-tu pe front. Scăpăm de doi in același timp
Tocmai ca nu ne grăbim nicăieri: acum se întâmplă exact ce trebuia să se întâmple demult și tu erai sigur ca nu! La fel și cu promovarea, va veni exact când te aștepți mai puțin. Dacă eram pe grabă renunțam demult! :-)))
Ai grija ca ai mai descoperit ca se schimba legea, FRF invita CSA in Liga 1 sau ca va câștiga la TAS. Astea fiind spuse esti piază rea, deci sa asteptam :))))) Imi pare bine ca te-am regăsit de client. Am mare chef sa imi bat joc in perioada asta si tu esti o varianta buna
Tara care cica este in NATO ... :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.