Alte știri din fotbal
S-a întors Penescu! Detalii despre noul business dirijat de familia fostului patron din Liga 1
1
Pierderi de milioane de euro la FCSB, dar Mihai Stoica asigură: „Banii sunt o glumă pentru Gigi Becali”
1
„Așa ceva n-ați mai văzut!” » Turcii, uluiți după ce l-au observat pe Șumudică la priveghiul lui Mircea Lucescu
3
Ultimele informații de la Farul, după anunțul lui Ianis Zicu » Cine îl va înlocui dacă nu se răzgândește
0
Știri din fotbal internațional
Dezastru pe un stadion celebru! Incendiu în vestiar, flăcările au distrus tricouri și ghete
0
Surpriză imensă în Arsenal - Bournemouth! „Tunarii” sunt în pericol să piardă titlul
0
Avertismentul lui Rummenigge: „Nu mi-a plăcut” » Toni Kroos îi dă speranțe lui Real
0
Barcelona - Espanyol, derby catalan în La Liga » Lupta la titlu în La Liga poate fi decisă azi
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
8
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Nicușor Dan a mers la slujba de la mânăstirea Cornu de Vinerea Mare și s-a ...
Libertatea
Pe câți a sunat, toți l-au refuzat. Mircea Lucescu, dezvăluiri incredibile, ...
Adevărul
Golgeterul lui Mircea Lucescu din Serie A: „A fost ca și cum mi-a prezis ...
GSP SPECIAL
Alegeri în Ungaria 2026. Cine este Péter Magyar, omul din interior care ...
Libertatea
Sofisme pesediste, my friend:)) Nu mă obosesc să-ți explic ce e ăla sofism. Vreau totuși să-ți spun că românii sunt prostiți de ani de zile cu vorbe de genul "toți sunt la fel, nu ai pe cine vota, nu are rost să mergi la vot etc." Nu-s toți la fel, Nicușor Dan nu are dosare penale precum are Tăriceanu, Călinescu nu se prezintă la secția de votare cu interlopi cu ceafa lată (așa cum a făcut-o Firea), iar Clotilde Armand nu tranzacționează "pe șestache" flota comercială a țării.
Si eu te sfatuiesc sa incetezi cu "sfaturile" in ziua alegerilor - nu de alta, dar risti sa te duci ca ratatul la puscarie fix degeaba. Eu inteleg ca esti un *** si nu crezi ca este posibil, din spatele unui monitor sa patesti ceva... doar ca daca cineva vrea intradevar sa te arda, o poate face linistit si LEGAL. Asa ca foloseste-ti creierul ala putin, chiar daca pare imposibil in cazul tau.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MDA..VAD CA SUNT O GRAMADA DE..LOVITI IN TARTAGUTA CARE SE CEARTA PE CINE SI CE? PAI BINE BAH....UITATI VA BINE LA LISTA ASTORA DIN ARTICOL SI BAGATI LA..BIBILICA..PE LANGA FAPTUL CA NU SUNT PREZENTATI TOTI CANDIDATII..MAI ADAUG SI CA..SUNT ACELEASI *** DE 30 DE ANI...ORICARE DINTRE AIA VOR IESI..VOR SMANGLI PRIN ROTATIE... GHASTEPTILOR...ASTA E SISTEMUL...DORMITI SANATOSI :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Clonțescu, nu cred c-aveți scuze dacă iese Firea. Asta în cazul (normal) în care v-ați dori să nu iasă moldoveanca. Winter is coming, iar de vă doriți apă caldă și căldură, sugestia mea e să vă prezentați cât mai mulți la vot și să votați anti-psd:))
Gabriela Firea OLE votez cu fina stapanului fcsburleanu ..dar atata nu psd ..firea ciar ii pasa de amarati de *** si de cei care au copii cu dizabilitati ..Firea chiar ii pasa de oameni ,pacat ca e in psd ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
buxcurestiu are 15,7 % voturi din 1 milion si ceva de dre[ot la vot ..comaparo orase care au 200mii cu tot cu purcel gaini si ce mai au prin curte ?acolo daca merg 2mii safacut 10% la Bucuresti daca merg in jur de 200mii ajung danbea la 20 %
Dacă iese Firea ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ia-o ba ognene la tine in jidvei
Banati prostul asta!
falcosule, ai fata de iq din doua cifre :D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.