Alte știri din fotbal
„Plec din România dezamăgit” » Ce nu i-a convenit lui Craig Bellamy și „tricolorul” remarcat: „Mi-a plăcut”
0
Denis Drăguș, impresionat de Gheorghe Hagi
0
David Matei i-a luat tricoul, după România - Țara Galilor: „Domnul Hagi nu poate să mă ridice în slăvi”
1
Fostul internațional, impresionat de echipa lui Hagi: „Ar trebui să fie prima soluție în atac”
0
Știri din fotbal internațional
Bătaie înainte de Cupa Mondială! Starul Portugaliei, eliminat după ce și-a lovit adversarul
0
Cesc Fabregas atacă Serie A: „Aici este imposibil să înțelegi ce se întâmplă”
0
Manchester United a rezolvat primul transfer tare al verii! „100% confirmat”
0
„L-aș fi mâncat pe Lamine Yamal de viu în duelurile unu la unu”
1
Lifestyle
Încă o nuntă la FCSB » Imagini din Bolintin Vale: „Un singur nume, o singură poveste”
2
Pleacă să se căsătorească a doua zi după România - Țara Galilor. „Îl bag doar o repriză”
1
Ultima „fiță” la Roland Garros: tot mai mulți tenismeni sunt însoțiți de animale de companie
2
Starul lui Arsenal și-a lansat film documentar » Partenera a atras toate privirile
1
Doi experți militari au numit vinovații pentru drona din Ucraina explodată ...
Libertatea
Haos în lanțul de comandă. Cine răspunde pentru securitatea Portului ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Shingo Suzuki, profesorul care a introdus predarea limbii române la ...
Libertatea
Și eu, ti-am răspuns, p(r)ostache!De fel nu fac pariuri și mai ales pe România!Citește rar, "trage aer în piept, numără pana la 5 și respira adanc"!Inca avem o tara libera, sa plece cineva ca vreți voi și unde vreți voi.Sa speram ca asa va rămâne!Doamne ajuta!
P(r)ostache, eu ti-am pus o intrebare simpla: DACA ia Calin Georgescu peste 55% dispari pe veci de-aici cu toate clonele? E un text usor de inteles, nu intereseaza pe nimeni cat crezi tu ca ia sau nu Georgescu, nu despre asta e vorba. Citeste rar pana pricepi, nu mai raspunde la ce-ai visat tu ieri.
Tu vrei sa faci sa judece un p(r)ostac care presteaza pe 50 de eurocenti postarea si pentru cioban si pentru USR si in general vorbind pentru oricine plateste "ferma" de la care isi ia individul plata penibila. Daca maine baga Putin niste ruble isi face alte conturi si incepe sa presteze cu un elan uimitor :))
Dacă votezi USR, înseamnă că...ferească Dumnezeu / ptiu, fiu al lui Satan!! În Chueca cu tine! Cum spuneam. Ptiu, ghiavole!
Pușcăria e pentru toată lumea!Vorbeste cu Nea Gigi si-ti va explica.Noi doi, nu avem glume.Asa ca ne vedem pe 8.12 in UE, NATO și Schengen.Formatorii mei de opinie sunt subțiri, nepregătiți și "nimeni"in România și în lume Ai voștri sunt pregătiți în Rusia.Asa ca:"mars în Russia!
Puscarii exista pentru criminali :) daca in loc sa te prinzi ai glume de la zbãrnã ce sa iti fac...suna un "formator de opinie" sa iti explice ce sa crezi! Si...zici ca nu ai curaj sa faci pariu?
Exista pușcării pentru toți!Inclusiv pentru cei care-i baga pe alții în pușcării!Fiecăruia ii vine rândul!Urmează Iohanis și Sosoaca, în viitorul apropiat
Numai laptele sa prinde, filosofule!
Cum ti-am mai zis suna un prieten sa iti explice poate te prinzi :))
Asta ti-au spus "formatorii de opinie"? Nu e nici o problema exista puscarii pentru protestarii violenți care nu respecta votul poporului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.