Alte știri din fotbal
„Ioanițoaia la zi” » Directorul GSP crede într-o lovitură dată de Superliga: „Ar fi o performanță, după atâția ani”
0
Ordinul specific al lui Mihai Rotaru pentru noul sezon » Ce își propune Craiova
0
CFR Cluj a primit altă interdicție la transferuri » Patronul Varga: „O datorie despre care nu am știut”
1
Arena pe care s-au jucat meciuri de Liga 1 a fost abandonată și a fost lăsată să ajungă o junglă! Miza: apartamente de sute de mii de euro, cu vedere la parc
1
Știri din fotbal internațional
I-au găsit înlocuitor lui Rudi Garcia » Noul selecționer a mai lucrat la două echipe naționale și e șomer de 2 ani!
0
Negocieri BOMBĂ în Premier League! Jeff Bezos vrea să investească la un gigant
1
Gestul provocator al lui Lamine Yamal » În timpul petrecerii de titlu, jucătorul argentinian a fost ironizat
0
Răzvan Lucescu a blocat transferul! » S-a înțeles deja cu Al-Sadd, dar poate rata pentru a doua oară mutarea
0
Lifestyle
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
4
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
5
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Paradoxul imobiliar din România: vânzările scad, dar prețurile cresc. ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
E un haos complet in toata politica. Parerea mea, votezi in functie de echipele pe care le pregatesc si pentru cateva individualitati. Nu vad vreun partid existent despre care se poate spune ceva de bine. Sunt patate toate. Noile partide, extremiste ele sau nu, profita de imaginea dezastruoasa a acestora. S-au divizat toate intr-o maniera incat nici nu concepi ce majoritati se pot face. In ziua de azi probabil ca un partid de dreapta puternic domina orice scrutin, dar sunt divizate, pana si in interior sunt divizate, inca mai merg la vot impreuna, probabil si asta se va schimba. Lasconi e in turul 2 pentru ca a promis o colaborare cu PNL, care a avut un candidat de toata jena. Nu pentru USR a fost votata, a fost votata de o mare parte care in general vota PNL, din lipsa unui candidat serios la acestia. Ca atare, se pare ca la parlamantare USR revine sub PNL (desi Lasconi l-a intrecut cu mult pe Ciuca la prezidentiale), fiind vorba de o alta echipa.
Pune manuta și mai citește putina istorie, nu mai aștepta mura în gura!De pactul Ribentrop-Molotov ai auzit și tu?Un fascist, cu un comunist, ambii Miniștrii de Externe au "pus-o" de un pact.Oare de ce?Pentru ca viziunile lor politice se cam asemanau, ca să domine lumea, nu ca se iubeau prea mult.Asa ca suveranistul vostru, omul modern de pe Tik Tok, cu ușurință a luat din doctrina fascista și comunista și a transpus în cea suveranista, care "a prins" la prosti ca tine.E simplu, nu?
pai votezi pentru un senator si un deputat care este dintr-un judet sau in cazul diasporei li --sau alocat vreo 6 deputati si senatori(ca si un judet mic idn Romania).ce-i asa de greu de inteles?cum ai vrea sa fie altcumva.
Dacă apucă naționaliștii suveraniștii pe care îi susții puterea, o să postezi numai după TEMPLATE, bă papagalule, chiar nu pricepi nimic din ce se întâmplă!
Nu e USR-ist e rău...si prorus ce nu ai înțeles? Nu asta zice USR de toți?! Acum 6 luni ziceau asta de PSD care a băgat tara în NATO și UE ...tot repet ca poate baga la cap și alții
Pentru toate cele 6 locuri din 400
Nu stiu ce calcule faceți dar eu nu voi vota niciodată cu extremiștii din USR. Sunt întruchiparea imposturii si incompetentei.20 de ani au guvernat împotriva votului. Acum au crescut unii mai extremiști ca ei si-i înving cu armele inventate de USR. Auzi negocieri PSD cu extremiștii noi sau vechi...ce gluma buna. PSD trebuie sa lase tara sa primească exact ce a vrut și sa nu mai salveze dreapta
De ce a votat Țiriac la Madrid? Are rezidență în Spania? Nenorociții ăștia au dat lege că numai rezidenții pot vota în diaspora. Dacă ee exemplu te afli într-o excursie sau vizitezi pe cineva în străinezia, nu ai voie să votezi.
Esti mai bolnav decat bolnavul site-ului astuia care ii tot da cu CSA-ul in prima liga. Probabil ca ai si tu cip-uri bagate prin H2O in tine, altfel nu inteleg obsesia pentru Soros. Asta era problema in tara asta, guvernata de PSD atata timp... esti de tot rasul. Adica USR, care a facut implozie si si-au pus piedica singuri si Lasconi, o individa pe care niste votanti USR nu ar vota-o in mod normal, formeaza o mare retea din cauza careia nu mai poti trai tu. Duceti-va, nene, in Rusia, in Coreea de Nord, daca nu va place in Europa si ii tot dati cu PSD, AUR, acum cu Gigel ala cu creierii fumati. Respirati aer degeaba, pe cuvant.
Visul Georgian e partid naționalist și suveranist. Votați cu ăștia la fel de la noi dacă vreți afară din UE și înapoi în sfera de influență a Rusiei. Dacă intrăm acolo, mai ieșim peste 50-100 de ani. O să vă placă așa de mult acolo de o să regretați linertatea asta de a posta orice porcărie p’aici…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.