Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
4
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
12
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
2
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
5
Știri din fotbal internațional
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Arne Slot a „explodat”, după eliminarea lui Liverpool din Liga Campionilor: „Împotriva noastră”
0
Veste-șoc după seara de Liga Campionilor: ratează Campionatul Mondial!
0
Gesturile lui Raphinha în fața fanilor lui Atletico, la final: „Jaf!” » Replica madrilenilor
1
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Războiul din Iran lasă Ucraina fără rachete Patriot, dar și fără ...
Libertatea
lucrurile alea se intampla in strainatate de vreo 30 de ani.rezultatul,tot ppe neomarxist conduce ue. asa este facut sistemul ca nu are cum sa se schimbe vreodata ceva in ue in privinta asta.ar trebui sa aiba aia *** aka cei de dreapta adevarata vreo 90%. intre timp ppe(care-i pnl si udmr la noi) plus socialisti(care-i psd) plus neomarxistii de la renew(care sunt usr la noi)au luat peste 400 de voturi din 720 la conducerea uniuni europene. si aveau nevoie doar de 361.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce nu dati numele si pozele persoanelor respective, sa-i cunoastem ca sa ne ferim de ei !
deci de aia userul "concret" este mai mult pe gsp din februarie 2024:))
Cand statul nu isi protejeaza cetatenii pentru ca trebuie sa respecte corectitudinea politica, stim ca lucrurile nu vor merge decat in mai rau, pentru a se ajunge apoi la fapte extreme. Cum adica nu pot evacua oamenii din locuinta?
Ne-au plecat valorile... ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.