Alte știri din fotbal
După UTA Arad - Rapid, Victor Angelescu a anunțat noul transfer al Rapidului: „E peste nivelul Superligii”
0
Pariul lui Mihalcea a trecut testul: „Mă bucur că încrederea oferită i-a adus acest premiu”
0
A fost lovitură de pedeapsă pentru Rapid? Daniel Pancu A LUAT FOC la conferința de presă: „Mamă, ce penalty, Doamne! Îi dă direct în tendon”
6
A debutat la Rapid și protestează vehement: „Arbitrul a făcut o mare greșeală!”
4
Știri din fotbal internațional
Luca Zidane a semnat cu noua echipă!
0
De nicăieri » Giovanni Costantino a semnat cu una dintre naționalele Italiei!
4
Atacantul care a fost dorit de Rapid a provocat furtună în Rusia: „Ruși și sârbi, frați pentru totdeauna”
0
Imagini șocante: unul dintre cele mai frumoase stadioane din Ucraina a fost lovit de Rusia
0
Lifestyle
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
6
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
22
Patru ursuleți orfani din România au ajuns într-un parc din Franța. Anita, ...
Libertatea
„Mi-a aruncat numărul în prăpastie”. Pățania unui turist român în Thassos: ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Piloți români de avioane F-16 povestesc cum sunt doborâte dronele care ...
Libertatea
Bill e un negustor talentat de software, dar ce ne pasă nouă de sfaturile lui? În afară de Windows, a mai făcut reușit ceva la viața lui? De ce nu-l ascultăm pe Abramovic, că și el e miliardar? Sau pe proaspătul tătic (mă rog, așa crede el) Bernie Ecclestone?
Atatia bani sa aveti voi cat i au eu din postari, doar informez lumea si va deschid ochii la toti spalati astia pe creier ( printr-e care si tu) care ii iei aparea lui Tov.Bill GAYETS
Fii sincer...cat primesti pe postare? ;)
COVID-19. Bill Gates avertiza încă din 2015 După apariția pandemiei, mai mulți adepți ai teoriei consiprației spuneau că miliardarul Bill Gates ar fi implicat în această poveste și au publicat pe internet un filmuleț cu fondatorul Microsoft. Bill Gates avertiza omenirea încă de acum cinci ani de un haos la nivel mondial! „Lucrul care ar omorî peste 10 milioane de oameni în următoarele decenii cel mai probabil ar fi un virus foarte infecțios, nu un război. Nu rachete, ci microbi!”, spunea Gates în cadrul unei conferințe.---------------- Luati cu paine de la salvatoru vostru
Trebuie gasit un vaccin dar il are nenea bill gates deja pregatit, pentru ai lui bogati, omu asta bun care il lauda unii pe aici, uitati-va in linku de mai jos pe care l am postat, sa vedeti ce zice nenea bill gates acum ceva ani. Firar ai dreakku de spalati pe creier ce sunt unii de pe aici, care comenteaza ca vaca in camp. Inainte de raspandirea virusului sa lucrat la un vaccin, garantat, ca nu arunca virusu asa in aer degeaba, plus ca spre deosebire de alte boli, acest virus omoara in masa ogramada de lume, de pe tot globu, deci trebuie un vaccin, nu putem trai doar in frica si teroare ( panica)
Sunteti spalati pe creier, asta care a prevestit ce se intampla azi si care tot el a dat ( ca altfel n avea sens, nu zicea chestia asta despre razboiu biologic) sa mi fie model, scuza ma, dar eu nu am valori din astea n3m3rnice, daca tie iti place sa ai asa modele, foarte bine, inseamna ca esti un om de nimic.
https://www.youtube.com/watch?v=HnXqGe3_Q_Y Ia idiotule, si inghite ,***-n gura de pastilati
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasă gura, că ești ZERO! Sunt peste 1000 de tipuri de cancer (mă îndoiesc că ai habar ce e un cancer), iar HIV-ul e un virus complex. Legat de covid-19, toată planeta e focusata pt descoperirea unui vaccin și a unui tratament. Într-un an și jumătate va exista vaccinul. 3, stai jos!
Exact, cu alte cuvinte e doar un purtator de cuvant. Ori nu are o credibilitate mai mare unul care chiar stie despre ce vorbeste decat unul care transmite mai departe un mesaj?!
Mare prost mai ești! Bill Gates este un om extraordinar, de o noblețe și inteligență rar întâlnită în rândul bogaților și a liderilor lumii. În plus el donează și contribuie la educarea și salvarea oamenilor nevoiași. Ești gigist? Așa s-ar explica aberația pe care ai scris-o.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.