Alte știri din fotbal
Cum s-a terminat Sepsi - Csikszereda, amical între cele două echipe susținute de guvernul maghiar
0
UTA a început seria amicalelor » Transferul de la CFR Cluj s-a remarcat
0
Din lupta la titlu în Superliga se transferă în Italia: detaliile mutării
1
Probleme la Sepsi, Laszlo Dioszegi recunoaște: „Nu poți să-i dai afară! E o situație delicată”
0
Știri din fotbal internațional
Zlatan Ibrahimovic a lansat o predicție șocantă: „Dacă nu credeți că poate fi campioană mondială, începeți acum”
0
Lautaro Martinez, dezamăgit după debut » Căpitanul lui Chivu e în pericol » „Dacă trece pe banca de rezerve...”
0
Prezentatoarea TV, despre starul de la Mondial care vrea să plece pentru a asista la nașterea copilului: „Mă scandalizează! Tatăl nu servește la nimic, doar ține mâna și face poze”
0
Acord! Casemiro a bătut palma cu noul lui club
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
2
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Trotinetist prins că a depășit viteza cu 1 km/h și obligat să plătească ...
Libertatea
Greșeala pe care multe cupluri o fac înainte să se mute împreună: "E un ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
„Cabana calicilor”. Cum au pus mâna apropiații șefului CJ Tulcea pe cabana ...
Libertatea
tratament pentru covid-19: cand este in gat, se face de cateva ori gargara cu palinca de 55 de grade or mai tare si se inghite palinca. cand este in gat ori in plamani, se inhaleaza aburi fierbinti de apa fiarta cu sare dizolvata; se repeta de cateva ori
Si aia care au murit și o sa moara de ce nu se spune ca ... statul da o suma de banii familiei ca sa spună ca a murit de corona?
Unde sa iesi ba grobianule, tu oricum esti pe gsp 24/24, deci stai in casa!
Bâi, da ce manipulați!Ce fricoși sunteți! Pe bune? 100.000 de victime? PĂI LA O GRIPĂ SEZONIERĂ SUNT MULT MAI MULTE, DE FOAME SUNT MILIOANE DE VICTIME ȘI VOI CE FACEȚI?!MANIPULATI!!!
numai in europa au murit 50 de milioane de oameni(majoritatea tineri si sanatosi) acum o suta de ani(nu acum o mie) din cauza unei gripe mai smechere. si acum faceti scandal ca au murit 100 de mii din care majoritatea erau batrani si bolnavi? wtf? peste o luna si ceva ca vreti ca nu vreti,o sa iesim toti sa ne vedem de treburile noastre in continuare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.