GSP SPECIAL  »  STIRI EXTRASPORT  »  METROSPORT

GALERIE FOTO Cum arată la 50 de ani fosta soție a lui Gabi Balint » Mesaj emoționant primit de fostul manechin de ziua ei

Gabi Balint și fosta soție Cătălina +41   FOTO
Gabi Balint și fosta soție Cătălina

Articol de - Publicat sambata, 23 noiembrie 2024 13:51 / Actualizat sambata, 23 noiembrie 2024 14:22

Gabi Balint (61 de ani) a fost căsătorit timp de 10 ani, între 1993 și 2003 cu Cătălina, fost manechin, alături de care are o fiică, pe Denisa. În ziua în care fostul fotomodel a împlinit 50 de ani, fiica ei i-a făcut o urare specială.

„Ne-am despărțit pentru că nu am mai putut fi împreună. Nu a făcut lucruri grave, ci așa a fost să fie. A fost o perioadă frumoasă, cu plecări, cu vacanțe, cu distracții. Mi-a plăcut că este un om jovial, cu coloana vertebrală, un om cu un caracter frumos”, spunea Cătălina la acea vreme.

FOTO. Cum arată la 50 de ani Cătălina, fosta soție a lui Gabi Balint

+36 FOTO

La divorț, Gabi Balint i-a lăsat soției un etaj dintr-o vilă, dar și un Mercedes, plus o grădiniță. Ulterior, fostul fotbalist a mai avut o aventură cu Sandra Mocovescu, dar și cu Raluca Petrică, care nu s-a încheiat tocmai amiabil.

În prezent, Gabi Balint trăiește o frumoasă poveste de dragoste cu Luciana Pop, o femeie din Bistrița.

Fiica lui Gabi Balint i-a transmis un mesaj special mamei sale de ziua ei

Cătălina păstrează o relaţie normală cu fostul soţ, de dragul fiicei lor Denisa, în vârstă de 25 de ani.

Fiica lui Gabi Balint a postat o fotografie cu mama ei pe contul de Instagram și a avut un mesaj emoționant pentru aceasta, în ziua în care fostul fotomodel a împlinit 50 de ani.

Cum arată la 50 de ani fosta soție a lui Gabi Balint » Mesaj emoționant primit de fostul manechin de ziua ei

„Păstrează-ți mereu dorinţa de cunoaştere. Îți mulțumesc că ești un exemplu de inspirație și pozitivitate”, a fost mesajul postat de Denisa, pentru mama ei.

Eu și Cătălina ne înțelegem bine acum. Ce am avut de împărțit și de spus am facut-o la acea vreme. Acum suntem în relații ok, pentru că avem un copil împreună. Denisa stă la mama ei, însă este crescută mai mult de bunica ei, pentru că fosta mea soție este destul de ocupată cu afaceri.

Mă uit întâi la aspectul fizic. Cine spune că importante sunt inteligența și sufletul minte. Vorbesc prostii? Acestea sunt, cu siguranță, lucruri care contează într-o relație, dar pe astea le descoperi mai târziu. Fizicul e cartea de vizită.

- Gabi Balint

Citește și:
Alibec are rival în Superliga » Jucătorul Craiovei, LIVE pe Counter-Strike a doua zi după meci: „Ce faci, bă, topitule?”
Superliga
Alibec are rival în Superliga » Jucătorul Craiovei, LIVE pe Counter-Strike a doua zi după meci: „Ce faci, bă, topitule?”
Aryna Sabalenka i-a lăsat mască pe reporterii americani: „Pot să spun asta? Am crezut că Badosa e o «cățea»”
Tenis
Aryna Sabalenka i-a lăsat mască pe reporterii americani: „Pot să spun asta? Am crezut că Badosa e o «cățea»”
Cristi Chivu are oferta pe masă! Șefii lui Inter s-au hotărât după 8 luni: ce salariu va avea
Campionate
Cristi Chivu are oferta pe masă! Șefii lui Inter s-au hotărât după 8 luni: ce salariu va avea
Francezii au prezentat noul model Dacia și au anunțat: „Semnătură unică! E o premieră”
Noutati auto
Francezii au prezentat noul model Dacia și au anunțat: „Semnătură unică! E o premieră”
EXCLUSIV SURPRIZĂ Frații Pavăl, proprietarii Dedeman, vând și ies de pe o piață
Profit.ro
EXCLUSIV SURPRIZĂ Frații Pavăl, proprietarii Dedeman, vând și ies de pe o piață
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Thierry Henry, apariție rară alături de misterioasa lui iubită!

Studiu șocant citat de Guardian: „Aceste alimente sunt atât de nocive încât ar trebui tratate mai degrabă ca țigările, nu ca hrană!”


Comentarii (4)
komosikus
komosikus  •  24 Noiembrie 2024, 01:11

Arata mult mai bine decat doamna care ne guita des prin gazeta! Si care apropo, le are cam lasate. In rest, numai de bine. Noroc ca sunt sportive, ca altfel nu le vedeam prin gazeta...

22cea
22cea  •  23 Noiembrie 2024, 23:44

Gazeta Sporturilor :)))

Romario40
Romario40  •  23 Noiembrie 2024, 18:34

arata mai bine decat multe de 20 de ani

Vezi toate comentariile (4)
Comentează