Alte știri din fotbal
Lovitură înainte de Turcia - România: omul de bază al lui Lucescu e OUT?! » Primul verdict al medicilor: ligamentul colateral e afectat
0
Mario Camora, laude la adresa rivalei: „Au cel mai bun lot și jucători de calitate”
0
„Nu mă așteptam” » Lorenzo Biliboc nu visa la o astfel de traiectorie, după eșecul cu „U”
0
Iuliu Mureșan este convins că CFR are o „perlă”: „Un jucător fantastic” » Ce spune despre contractul lui Pancu: „Am vorbit cu el”
0
Știri din fotbal internațional
Situație limită după criza de nervi a lui Chivu! » Cine va sta pe banca tehnică la Inter în meciul de duminică?
0
Antonio Cassano a dat verdictul în Serie A: „Inter mai poate pierde titlul numai dacă îl readuce pe Inzaghi! Jurnaliștii din Italia nu merită oameni precum Chivu”
0
Lotul lui Ancelotti pentru amicalele cu Franța și Croația » Absență de marcă cu doar trei luni înaintea CM 2026!
0
Legenda lui Manchester United îl scutură pe antrenorul „diavolilor roșii”: „Există variante mult mai bune decât el!”
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Cristian Popescu Piedone a recunoscut că a condus 10 ani fără permis de ...
Libertatea
Somn uriaș de 109 kilograme, prins de un pescar din Austria: „Ce submarine ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Donald Trump spune că va ataca Cuba: „Voi face ce vreau cu ea”
Libertatea
Un adevarat POLITIST SI NU MILITIAN !!! STAI SI TE INTREBI UNDE ESTE BISERICA,CEA CARE CLAMEAZA CA AJUTA !? AJUTA PE CINE?? BRAVO DAN SAVENCO!!
Daca e sa te iei dupa articol asa este, pare un om ca nimeni altul. Problema e ca asa par toti cand dau interviu la televiziuni sau ziare, numai lapte si miere. Pana si tortionarul Visinescu parea doar un batranel cumsecade cand a dat interviu la televizor.
*pastreaza-ti*
Eu știam ca spitalele se construiesc din taxele strânse de către instituțiile guvernamentale nu din fonduri adunate in scopuri caritabile de către biserica așa ca păstrează demagogia pentru îndoctrinatii cu creierul spălat.
Mai exista in vreun oras din tara asa ceva ? Nu cred ! Primarul, salubritatea ce pazesc ?
Perfect adevarat! De 2000 de ani biserica e la datorie sa iti ia bani de cand te nasti, pana mori! Adica la botez, cununie, parastas! De aia in tara asta biserici sunt de 50 de ori mai multe decat spitale si de 3 ori mai multe ca scolile! Asa ca pastreaza-ti demagogia popească pentru enoriasele cu scoală putina sau deloc! Ps: In cartierul Drumul Taberei sunt 10 biserici si nici un spital!!!
Trist si revoltator. Sigur ca multi ce locuiesc acolo au pretentii mici de la viata, insa ar trebui facut un program de integrare sociala a lor si mai ales de recuperare sociala a copiilor care altfel nu au nicio sansa sa devina oameni respectabili si educati. Nu cred ca ar costa mult primaria si organizatiile negurnamentale de profil sa curete gunoaiele alea din jurul blocurilor, sa instaleze containere de gunoi, sa aranjeze spatii verzi si locuri de joaca bazice. Sa ii implice si pe locatari la curatenie, inclusiv pe scarile blocurilor si asta nu intr-o singura operatiune ci regulat. Sa ii ajute sa-si gaseasca locuri de munca si sa vegheze (cu politia) ca toti copiii merg la scoala.
Respect!
Florine, „stai și te întrebi unde este Biserica” doar dacă ești prost sau ticălos. Dacă ești om normal, te informezi (google) și vei vedea că Biserica este la datorie, ca întotdeauna în ultimii 2000 de ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.