GSP SPECIAL  »  STIRI EXTRASPORT  »  SCHIMBARE

FOTO Aproape de nerecunoscut! Diana Munteanu, fosta soție a lui Claudiu Niculescu, transformare radicală

Diana Munteanu, lângă fostul soț Claudiu Niculescu, la nunta lui Dragoș Grigore +50   FOTO
Diana Munteanu, lângă fostul soț Claudiu Niculescu, la nunta lui Dragoș Grigore

Articol de GSP - Publicat joi, 21 mai 2020 15:58

Diana Munteanu (41 de ani), fost soție a lui Claudiu Niculescu, s-a schimbat radical din punct de vedere fizic. 

Diana Munteanu și-a surprins fanii de pe rețelele de socializare cu ultimele fotografii. Fosta prezentatoare TV a recurs la operații estetice, face sport și a are grijă ce mănâncă. A slăbit foarte mult, dar noua ei înfățișare nu e pe placul tuturor. Mai multe persoane au avertizat-o că poate avea probleme de sănătate.

+45 FOTO

Diana Munteanu, schimbare radicală

„Viaţa echilibrată şi sănătoasă pe care o duc, plus împlinirile sufleteşti sunt factorii care m-au păstrat în forma în care sunt acum. Cred că trebuie să existe un echilibru în toate. În ceea ce mă priveşte nu prea mai consum carne, dar mănânc foarte mult peşte, foarte multe salate, fructe şi legume în toate formele lor. Singurul desert la care nu pot renunţa este îngheţata”, spunea Diana Munteanu, pentru csid.ro

VIDEO / Claudiu Niculescu, amintiri amuzante din vestiarul lui Dinamo

Citește și:
Știm primele 5 optimi de finală de la Campionatul Mondial
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Știm primele 5 optimi de finală de la Campionatul Mondial
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
Campionate
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
Gigi Becali a anunțat DOUĂ transferuri la FCSB: „Plătesc un milion de euro!”
Superliga
Gigi Becali a anunțat DOUĂ transferuri la FCSB: „Plătesc un milion de euro!”
Emma Răducanu a apărut în cârje și alături de noul iubit după retragerea de la Wimbledon
Tenis
Emma Răducanu a apărut în cârje și alături de noul iubit după retragerea de la Wimbledon
Liderul segmentului de cafea instant din România mută fabrica din București și a făcut concedieri
Profit.ro
Liderul segmentului de cafea instant din România mută fabrica din București și a făcut concedieri
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Greu de imaginat cu ce se ocupă la 45 de ani Jeremie Njock, colosul camerunez care teroriza fundașii Diviziei A: „E grozav! Mi-a schimbat viața”

Apar noi probe despre Alessandro Bastoni în scandalul prostituatelor de lux: „Minora te vrea și are chef de distracție...”


Comentarii (2)
albalbastru72
albalbastru72  •  22 Mai 2020, 13:41

Asta nu e aia care facea turul echipelor cind eram copil?Insira toate posturile,era polivalenta din ce tin minte in presa vremii ajunsese si la nationala.

tiberiu33
tiberiu33  •  21 Mai 2020, 20:34

Seamana cu andrei randoom la fizic =))))))

Vezi toate comentariile (2)
Comentează