Alte știri din fotbal
Nuno Campos l-a „înțepat” pe Kopic după primul meci la Dinamo: „Sunt multe lucruri de îmbunătățit”
0
„Vor promova sigur! Cred că au 7 milioane de euro buget” » Echipa din Liga 2 care își surclasează rivalele încă dinainte de începerea sezonului
2
De ce a ales Răzvan Sava Universitatea Craiova: „Este imposibil să spui nu”
1
Hermannstadt face „implozie”: „Clubul e în insolvență și nu mai avea voie să acumuleze alte datorii. Dar noi am fost neplătiți cu lunile!”
1
Știri din fotbal internațional
Florin Răducioiu, fermecat de o națională de la CM 2026: „Nu am mai văzut așa ceva”
0
Olanda - Suedia, în grupa F de la Campionatul Mondial » Gol în minutul 5
1
Real Madrid, comunicat neașteptat privind transferul lui Michael Olise
0
De la Mondial, internaționalul brazilian confirmă transferul la Manchester United
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
3
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cu cifrele pe masă. Rezultatele politice ale puciștilor PNL care au dat în ...
Libertatea
ce a facut Quatar-ul?
deci nu ai apucat revolutia....sau daca,ai preferat sa stai in fata tv-lui,totusi incearca sa citesti poezia...poate intelegi ceva din ea
În primul rand, e destul de clar ca Vlad ca nu și-a câștigat puterea prin "girarea" poporului rus. Apoi, dacă tu în locul lor ai avea tupeul sa protestezi... Au încercat oameni, au fost arestați. Dacă se aduna prea mulți, sunt ferm convins ca trimit armata peste ei. Deci e ușor de vorbit, sportivii teoretic chiar nu au nicio vina. Dar reprezinta Rusia. Și nu în ultimul rand, legat de eroul care și-a câștigat tara de partea lui, e discutabil. Oare merita să-i trimită pe un ultim drum pentru o bătălie pe care oricum o va pierde?! În condițiile în care îndeamnă civili sa lupte?
Mare diferență ii între Rusia și Qatar. Moralitatea in ziua de azi nimic de spus
U.ai tu norocul asta sa ii vezi pe americani interziși. Au invadat un număr mare de țări și nisba
pana una alta rusia poa sa de distreze prin asia din cate se vede!
tu esti foarte informat ! *** nu esti in forul ue or onu?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
o decizie normala(sportivii inainte de toate sunt oameni iar daca nu protesteaza...accepta deciziile sefului)...atata timp cat au girat un criminal (dar poate cine stie in al 12-lea ceas pun mana pe el si-l judeca)care si-a elimiat opozantii,jurnalistii persoanele incomode(poate si occidentul are vina ei pt ca tb "amendat"din 2014)iar acest actor ucrainian a reusit in 4 zile sa fie urmat de toata tara si admirat de toata lumea ...a intrat in istorie....ce Traian sau Klaus...,poezia lui Cosbuc,adevar graieste..Decebal catre popor
Sancțiuni duse la extrem dar totuși corecte, mai ales în contextul actual. Deciziile economice sunt mult mai puternice decât o bombă nucleară în secolul XXI. Asta, până s-o apuca cineva să tragă și cu bomba, că atunci poate se schimbă "clasamentul"..
"Toate vor fi interzise de la orice competiție sportivă, până la noi ordine." Până la noi ordine sau până la "noua ordine"?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.