Alte știri din fotbal
Dinamo a luat ultimul titlu într-o altă lume! România tocmai intrase în UE, nu existau Instagram și TikTok, iar CR7 și Messi nu aveau niciun Balon de Aur! Doar Gigi Becali a rezistat
0
Olimpiu Moruțan, primele declarații la Rapid: „Am avut oferte de la alte echipe” + „O să merg în fața galeriei când o să mă cheme să înjur FCSB”
0
Răcit înainte de derby, Charalambous a anunțat o nouă absență cu CFR: „A simțit ceva la spate”
0
Pentru ISTORIE! A fost semnat actul pentru OZN-ul din inima României care va costa 64.000.000 de euro
1
Știri din fotbal internațional
Inter și-a exprimat condoleanțele pentru fostul jucător al clubului » A jucat și la AC Milan
0
Revenire în Premier League? » Arsenal îl dorește pe Julian Alvarez
0
Groenlanda are 10% din populație fotbaliști legitimați și vrea în preliminariile Mondiale! » Răspunsul CONCACAF și replica pentru Donald Trump
0
Hansi Flick, înainte de alegerile de la conducerea Barcelonei: „Nu investim mulți bani, dar luăm decizii corecte”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Dorele, ce eculubrezi acolo, mah?!))))
Becali doar il pomeneste pe Hristos dar nu il si asculta..Iisus a spus destul de clar sa nu judecam.
Biserica ortodoxa considera ca deviatiile sexuale sunt păcate. Asa cum a spus și Mântuitorul, Biserica luptă cu păcatele, nu cu păcătoșii, nu dorește moartea păcătoșilor ci îndreptarea lor. Tu ești i tolerant, refuzi unui om libertatea religioasă. Asa cum unii au dreptul sa susțină comunitatea LGBTQ, alții (majoritatea în România) pot considera ca această comunitate trăiește în păcat. Sunt poziții ireconciliabile? Sunt. Pot coexista în aceeași societate? Da, dacă niciuna dintre părți, nici autoritățile nu persecuta vreuna din părți. Din păcate, acum poți sa declari ca ești gay, trans etc fără probleme, dar nu ai voie sa spui ca religia ta considera că e păcat să fii gay-esti catalogat imediat ca homofob, retrograd, necivilizat etc.
Eu ma identific ca proprietar peste tot ce deti tu, deci te rog respecta-mi diferenta si hai sa ne intalnim sa imi faci actele
După ce a devenit antrenor la ff, iată că Gigi Valiza imbracat ca un călugăr sosit din sihăstrie, tot la ff a învățat sa sfințească cu puteri miraculoase doar de el recunoscute " Uliță mare" a Bucureștiului. PS- Gigi Valiza nu mai este patronul fcsbeului ci sora dumnealui. Rectificati pt ca va contraziceți singuri.
După ce a devenit antrenor la ff, iată că Gigi Valiza imbracat ca un călugăr sosit din sihăstrie, tot la ff a învățat sa sfințească cu puteri miraculoase doar de el recunoscute " Uliță mare" a Bucureștiului.
Domnilor, puneți " palat" în ghilimele. Casa se numește Manu Aushnitt și nu poarta denumirea lui Gigi Valiza, nici conac, nici castel și nici palat. Este doar o casa mai mare construita de arhitectul Manu . Și la registrul comerțului și la primărie Casa este înregistrată pe numele celor doi magnați din perioada interbelica.
pe românește se zice țircus, bucuria „jurnaliștilor” gesepiști, sute de comentarii și bani cu nemiluita din click-uri și reclame pe spatele lu Giginho și „pretinilor” lui legebetetc
Caută statistici despre cele mai fericite popoare. Tu poți să stai și 50 de ani acolo și să nu te integrezi, contează ce educație ai primit. Posibilitățile ți se oferă. Foarte puțini români se integrează în Scandinavia, mai ales dacă ajungi acolo ca adult, sunt prea mari lacune în educație. Da, copiii când se nasc au drepturi, indiferent de capacitatea părinților. Dacă drepturile nu sunt respectate, atunci instituțiile statului, având o responsabilitate față de orice individ, intervin și rezolvă problema,oricât ai fi tu de părinte. Ceva anormal? Mie nu mi se pare.
hahaha sunteti toti la fel, era una in senatul american, intrebata ce este o femeie a balmajit-o dar nu a putut/vrut raspunde... a aparut un filmulet cu un transexual ce alapteaza... zice ca inca nu a venit lapte dar spera :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.