Alte știri din fotbal
Adrian Mititelu a prezentat noul antrenor: revenire după 8 ani pe banca celor de la FCU Craiova
0
Daniel Pancu își avertizează jucătorii: „Dacă se mai întâmplă...”
0
Daniel Pancu, complet cucerit: „Am impresia că visez. E ceva minunat!”
2
După despărțirea de fosta echipă, atacantul din Superliga a fost prezentat la o nou-promovată
0
Știri din fotbal internațional
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
0
Imagini senzaționale de la primirea lui Mohamed Salah în Turcia » Ce număr va purta și care e simbolistica lui
2
Luis Figo îl desființează pe Gianni Infantino: „Cel mai josnic, înșelător și egoist comportament pe care l-am văzut vreodată”
0
„M-a afectat enorm!” » Luka Modric, după ce a semnat un nou contract cu Milan: „Asta a contat cel mai mult!”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Proiectul Nordis Sinaia, unde un apartament era vândut cu peste 470.000 de ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Ne era dor de Gigi. Mare minune ca a aparut un articol cu el. S-a luminat gazeta.Tare aia cu Iohanis si Ciolos. Magarul si tintarul.
:)))))))))) ESTI VIU METRE? SI TU AI AVUT BANN PRELUNGIT? SI EU ..LA FEL
APP A MAI FACUT CINEVE GESTUL ASTA IN ULTIMII 31 DE ANI? DACA NU? AI TOT DREPTUL SA..? TACI... GEORGE SIMION E CHIAR PATRIOT.. NIMIC DIN CEEA CE A FACUT PANA ACUM NU IL ACUZA-SE AUDE CA BOR E IN SPATELE AUR... AR FI BINE SA FIE ASA..EU NU SUNT CREDINCIOS..DAR TIN CU ROMANIA SI ROMANII MEI IN ORICE SITUATIE.. N-AM INTALNIT UN VESTIC IN ULTIMII 30 DE ANI CARE MA POATE CONTRAZICE-IN ORICE..SI AM BATUT VESTUL DE LA A LA Z ..ROMANIA PE PRIMUL LOC..FAC EXCEPTIE MULTI ROMANI CE O POPULEAZA https://www.facebook.com/george.simion.unire/videos/720533115545060
:))))))))) CAM ASTIA AU RAMAS...N-AI CE FACE..TREBUIE SA RECUNOSTI CA PRESA CUMPARATA N AU DE UNDE SA-I APUCE..CAND II ACUZA DE TOATE RELELE DE LA PRO RUSI LA REZIST SI SOROSISTI..CONCLUZIA E SIMPLA..SOSOACA SI SIMION CHIAR SUNT PATRIOTI... N-AU OAMENI CARE AU MAI FOST IN SISTEM.. DECI.. PUMNUL SUS SI HAI ROMANIA..
OOOPS...JIJI A FACUT O FAPTA BUNA?... MIRA-M-AS... BV PATRIOTILOR CU COJONES
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.