Alte știri din fotbal
Cum l-a șocat Gică Popescu pe Gică Hagi: „Ce faci, te droghezi?!”
0
„Să nu se înțeleagă că nu am respect” » Ce crede Ioan Ovidiu Sabău despre venirea lui Mirel Rădoi la FCSB
2
Ioan Andone ia la „țintă” unul dintre liderii lui Dinamo: „Bă băiatule, nu poți să faci asta!”
1
FC Argeș, buget din bani publici! GSP publică raportul financiar al revelației Superligii: cele mai mari pierderi din ultimii 7 ani
8
Știri din fotbal internațional
Celta Vigo - Lyon, în turul „optimilor” Europa League » Meci tare pentru Ionuț Radu
0
Samsunspor - Rayo Vallecano, în turul „optimilor” Conference League » Andrei Rațiu e anunțat titular
0
Gigantul din Europa are un nou acționar » 100 de milioane de euro direct în club, David Villa numit în conducere!
0
Un jucător legendar, aproape de prezența la al șaselea Campionat Mondial
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Donald Trump și insula aflată în centrul noii ordini mondiale
Adevărul
Fostul conducător din Superliga e acum... somelier! „Cel mai bun vin? Eu ...
GSP SPECIAL
Dacia, tot mai puțin românească: noua Dacia Striker va fi produsă doar în ...
Libertatea
3 nopți de cazare aici ... și s-a dus ***' salariul unui român de rând... nu că s-ar pune problema ca un om obișnuit să se cazeze aici, dar totuși, japcă pe față, nene... o simplă și unică noapte, cu mic dejun și prânz 1052 de lei !...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce e ala dus emotional?Ba ce termeni au mai aparut
Hotelul e foarte ok. Plaja aferenta e plina de buruieni și preturile sunt cam mari... Tipic romanesc. Bulgaria este la jumătate de preț și calitativ, peste noi, zic eu.
"...costul pentru o cameră cu miz dejun și prânz inclus e de 1052 lei." Stie cineva ce da Hagi la mizul dejun?!
Fost Hotel Bucuresti initial Hotel Yalta. Arata bine pe atunci, respira, spatii, arhitectura peisagistica, regim de inaltime suportabil. Era un punct de atractie al Litoralului, amintesc de Discoteca Club 33. Acum nu mi se mai pare atractiv, un munte de betoane.
Eu am avut neplacuta ocazia să petrec o săptămână în ăst hotel, în urma cu mai bine de 10 ani și asa cum se spune,, cum e turcu așa-i pistolu,, personaj arogant, preturi occidentale servicii mioritice... Sper că de atunci au mai învățat și slujbașii lui nasrosu ce înseamnă clientul și cum trebuie tratat
La Hotel Europa in Eforie Nord cat costa biletul ???
Bravo *** ! Numele tau spune tot :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
NU mă miră că mai are locuri libere la momentul ăsta!! La așa prețuri, și clienții de ”înghesuie” să prindă un loc. Sper să aibă tot sezonul estival și cel hibernal, măcar 50% din capacitate.
Putea și el să-i spună Aniroc, precum Țucudean, nu?! Ce să-i faci, atâta imaginație au fotbaliatorii. Și nu numai ei...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.