Știri din fotbal internațional
Tragere la sorți: 6 posibili adversari pentru Universitatea Craiova în turul doi preliminar al Ligii Campionilor
0
Patronul din Superliga, reperat pe stadionul din San Francisco: „Mănânc fotbal pe pâine! Poate găsim un investitor”
0
Scaloni, la picioarele lui Lionel Messi: „M-am dus să-i spun că îl iubesc!” + A remarcat o vedetă a lui Cristi Chivu
0
Messi a uluit-o inclusiv pe sora lui Michael Jackson! » Elogii după recitalul lui Leo: „Cine oprește «extraterestrul»?”
0
Lifestyle
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
4
De data asta chiar nu a fost AI! Cum a fost fotografiată iubita lui Neymar în tribunele Mondialului
1
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Micile obiceiuri care îți pot aduce mii de euro în plus la pensie. Ce fac ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Metrorex, prinsă cu lucrări fictive, dar achitate pe Magistrala 6. Plăți ...
Libertatea
Un general de carton
Iliuță generalul sa îmbrăcat pentru a merge pe front în Ucraina . A vrut a se înrola și tata Puiu tot ca general dar avea viza expirată. Într-un posibil conflict (D-ne ferește ! ) avem elemente cu stele multe pe umăr .
Cum să ai un grad așa mare în glorioasa armată română și să fii rusofil? Ce rău ți-a făcut România? Bizar și aceast articol prin care Năstase critică politica bună a României.
din păcate ai ajuns ***, o Rușine pt România...dom' general.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.