Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu nu mai este președintele Consiliului de Administrație de la Dinamo: „Așa am gândit schimbarea”
2
Mihai Popescu a numit singura modalitate prin care Rădoi va rămâne la FCSB: „Așa o să-i dăm de gândit”
0
Gigi Becali a intrat în direct și s-a contrazis cu Mihai Pintilii: „Bă, tată, spune bărbătește” / „Am răspuns bărbătește”
0
„Rămâi la FCSB?” » Răspuns curios al lui Mirel Rădoi
0
Știri din fotbal internațional
Rezultatul obținut de PSV, la primul meci din postura de campioană » Ce s-a întâmplat cu Dennis Man
0
Liverpool se impune lejer cu Fulham » Record incredibil pe „Anfield”
0
Barcelona câștigă derby-ul catalan cu Espanyol » Final spectaculos pe Camp Nou
0
Chivu a scăpat de o adversară la titlu: AC Milan, înfrângere rușinoasă pe teren propriu
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
8
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Sfânta Lumină de la Ierusalim a ajuns în România: „Este semnul că iubirea ...
Libertatea
„Rușii, acasă!”, strigătul care zguduie Ungaria. 100.000 de oameni, în ...
Adevărul
Golgeterul lui Mircea Lucescu din Serie A: „A fost ca și cum mi-a prezis ...
GSP SPECIAL
Donald Trump spune că sute de tancuri petroliere din toată lumea se ...
Libertatea
DOMNULE TIRIAC-MILIARDAR DIN SISTEM..SA INCHEIEM APOTEOTIC.***VACCINATI-VA -PE HARTIE DE O MIE DE ORI..PACAT CA NU MAI SUNT PATRIOTI ***CU MIERE DE ALBINE.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
BAI PAPAGALULE -RETINE TEOREMA DIN MICROBIOLOGIE..TU ESTI PROST SI TE UITI LA STIRI-STIM..*** OCHII LA C E-TI SPUN ACUM..NICIUN ORGANISM VIU ..PAPAGALULE-NU POATE FI AFECCTAT DECAT DE? UN ALT ORGANISM VIU CE SE POATE MULTIPLICA PE EL INSUSI .PUNCT..SI VIRUSII NU SUNT ORGANISME VII SI NU SE POT MULTIPLICA PE EI INSUSI. INDUSTRIA VIRUSILOR-E O SCROCHERIE-BIG PHARMA..SI ATAT
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu in loc sa doresti cuiva sa fie intubat mai bine ai face sa pui mana pe o biblie si sa te caiesti ptr. prostia ***. Fiecare are dreptul sa aleaga pe pielea lui daca se vaccineaza sau nu. Vaccinati-va pana nu mai puteti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ESTI PROST CU SPUME...NU STIU CE SCOALA AI TU..DAR EU ..AM DESTULA..SI NIMENI NU ARE CURAJ SA SE APROPIE DE MINE..PANA AZI..CU TESTE COVRIG SAU ORICE ALTA ESCROCHERIE..IMI PARE RAU CA ESTI PROST..DIN NASTERE ..AI NUMA TE JOCI..IA CAUTA *** DACA A REUSIT CINEVA IN ISTORIE SA IZOLEZE VREUN VIRUS..PROST TE AI NASCUT-PROST MOR***.SCOLITULE..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sau poate ca aia privilegiati beneficiaza de tratamente eficiente dar care nu-s pentru mase. Cum explicati altfel ca mai multi "privilegiati", printre care Trump, ca sa nu dau decit un exemplu, este dus de urgenta la spital, cu covid si dupa 2-3 zile iese pe picioare facind glume cu ziaristii !
iar dumneavoastra, caoradea, nu stiti ca, oricit de tragica e situatia prietenului dumneavoastra, si fara a dori sa fie nici urma de cinism in ceea ce spun, la orice pandemie oamenii care au probleme de sanatate se imbolnavesc si unii mor. Este calea firesca si naturala de a face fata unei pandemii. De exemplu, in 1964 - 1965 a fost o pandemie asemanatoare care a durat 2 ani si a ucim peste doua milioane de oameni. Citi ati auzit macar de ea ? Foarte putini, pentru la vremea aceea s-a mers pe solutia naturala - protectie simpla, normala, nu impusa la scara globala ci fiecare se protejeaza, guvernele doar dau sfaturi, iar in plus nu s-a vorbit deloc despre ce s-a intimplat ca si cum ar fi ceva nemaivazut. Si iarasi trebuie sa va informez ca exista peste tot, printre noi, virusi si bacterii care ucid mult mai eficient si mai mult, doar ca despre alea se tace milc.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nimeni altul decit seful Pfizer a spus ca e o mare prostie sa vaccinezi in masa populatia planetei contra unui virus ccare face mutatii cu o viteza naucitoare, asa cum se intimpla cu acest virus. Ar trebui ca vaccinul sa fie modificat de cel putin trei ori pe ziua de azi ca sa fie valabil miine si asa ar trebui facut zi de zi.
Ai fi studiat microbiologia dar tot nu stii sa apesi pe CapsLock... *** cu 5 % din plamini funtionali, de cateva zile, si tie si prostilor care protesteaza, dar nu pot dori asa ceva nimanui, nici dusmanilor ! Sa va feresca Dumnzeul pe Toti de acest virus....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa este domnule Tiriac, aveti perfecta dreptate : daca ai putina minte iti faci vaccinul, dar daca ai ceva mai multa minte, atunci nu ti-l faci deloc !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.