Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Am o întrebare pt cunoscători: dacă sunt de exemplu in Bolintin și scot la 12 noaptea (adica peste 3 ore și 7 minute) grătarul in fata porții mai vine Miliția sa mă amendeze!? :-))))
„Măsurile trebuie să continue și în lunile următoare. România a reacționat prompt, deși numărul de îmbolnăviri era mai mic ca în alte state, am intrat în stare de urgență pe 16 martie. Numărul redus de infectări arată că a fost o decizie bună” Adica, in traducere libera: "*** pe care l-am instalat in Romania va continua. V-am falimentat, v-am trimis copiii la ***, v-am tocat Carpatii prin prietenii mei de ***r, v-am trimis *** pe plantatiile de sparanghel, hai pa, erorilor...pardon, eroilor." :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un președinte de 2 dani, mi e rușine că am un asemenea președinte, și mi se face rău când îl aud vorbind......
Sa ne revenim, eroii nu stau in casa atunci cand tara *** Eroul nu sta in casa privindu-si libertatile si drepturile esentiale cum sunt furate. "Aceia care renunță la libertate pentru a obține puțină siguranță, nu merită nici libertatea, nici siguranța.” Benjamin Franklin
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
'Ți-ar prostu-***'... Cu tine cu tot...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cenzureaza tot Ringier-ul. La cel mai serios mod, am ajuns la stadiul in care ne-ar fi mai bine fara presa decat cu *** asta globalist-***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe zi ce trece, acest personaj devine din ce in ce mai nociv, mai gretzos... Inca ma mir cum acest individ a reusit sa pacaleasca si sa ajunga la cea mai inalta functie din stat. Sau poate au fost ''de vina'' tabletele, fiindca imi este greu sa accept ca poporul acesta este atat de stupid. Discurs de pampalau, cu aceeasi mimica de actor de balci de mana a treia...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
masca e o iluzie alsa ca protejeaza spun specialistii nu noi ..Masca de fata poate juca un rol in prevenirea infectiei, dar acest rol este limitat in situatiile reale. Exista unele dovezi care arata ca masca te protejeaza de transmiterea virusului de la maini la gura, probabil pentru ca esti mai atent sa nu atingi fata cand o porti. De asemenea, esti mai protejat de picaturi cand cineva stranuta sau tuseste langa tine. Cea mai mare preocupare pe care o au medicii in legatura cu aceste masti este falsul sentiment de siguranta pe care ti-l da purtarea ei. Exista numeroase motive pentru care mastile de fata nu sunt ideale. De exemplu, este greu sa gasesti una care sa se potriveasca perfect in jurul nasului si a gurii si pe care sa o mentii o perioada indelungata. In momentul in care iti atingi nasul sau gura cand porti masca, rolul ei protector se pierde. In mediul medical, exista recomandari clare legate de momentul in care trebuie purtata masca si ce protectie este indicata in functie de tipul de infectie pe care o au pacientii.
te mai voteaz ailea pe tine si pnl -ul ..va ascundeti dupa acest virus si dati in popor cu rautate numai sa puteti ajunge la guvernare ..au fost 1000 de cazuri dicare f multe decese din alte cauze decat cov19..un dicatator ..sper ca pnl sa nu ia nici 20%la alegeri ,daca ia majorittea o sa fie dictatura parerea mea ..astia dupa cum ameninta presedintele si a amenintat ca vor fii multi morti dupa paste ,,asta presedintele evanghelic luteranu ..nea inchis in case ca sa nu iasa lumea in strada ca nu da banii de pensii maririle salariile la oameni marite ca nu s etaie pensiile speciale de care o sa profite si elsi clica ...pacat ca tara asta NU stie sa-si aleaga conducatorii ..o parere
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.