Alte știri din fotbal
Veste proastă pentru Dinamo: titularul incontestabil s-a accidentat cu Petrolul » Cât va lipsi de pe teren
0
U Cluj putea rata transferul fotbalistului din Champions League. Mijlocașul i-a fost propus unei echipe din Spania, dar a ajuns în Ardeal
0
Decizia finală în cazul Denis Drăguș: FRF a aflat dacă va putea juca cu Turcia
0
Neașteptat » Dorin Goian numește cel mai bun fundaș central din Superliga: „Va ajunge la națională”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul suspendat pentru dopaj a cucerit-o pe actrița din America: „Te completează atât de bine”
0
Paul Anton, mesaj clar despre națională: „Nimeni nu m-a căutat” + ce spune despre Dinamo
0
A doua zi după FCSB - Fenerbahce, au bătut palma pentru cel mai scump transfer din istoria clubului!
0
Cristi Chivu riscă să rămână fără un titular! » Liverpool dorește de la Inter înlocuitor pentru Jeremie Frimpong
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
A murit și fratele lui Tal Berkovich, fosta concurentă de la „Chefi la ...
Libertatea
ce să mai imporți prietene, că în România era suficient un singur caz, și de restul până la 100'000 ne ocupam noi ... nu știu cum să-ți explic, dar "românii" ăia care vin pe blat pe la Nădlac, sunt clasicii votanți PSD ...
Ce om de nimic esti ba. Pe tine te intereseaza sa taie salariile si pensiile , care si-asa sunt taiate tuturor bugetarilor. Asta e grija noastra acum ?? In loc sa ne punem mintile la contributie , sa donam bani , sa gasim un vaccin, tu stai ca planta si emanezi numai infectii. Nu ti-e frica ca din pensia aia taiata, nu ii ajunge maicatii sau lu taica-tu. ??
Asta in loc sa inchida granitele si sa aplice naiba ordonanetele astea de urgenta, el zice un fel de '' Dumnezeu cu mila'. A avut dreptate Ponta, ca multi defapt vin pe blat , pe la nadlac, care nu sunt testati sub niciun fel. Practic noi importam virusu la noi in tara.
w︆ww︆.k︆ki︆︆︆s︆s.c︆︆l︆ub - site minunаt de întaalniri pеntru аdulții cаre dorеsc să găsеasсă un partеnеr cаrrе să facă ssех
dupa un an de guvernare pnl,iarasi te trezesti cu psd la 40-50%. cam ca de fiecare data in ultimi 30 de ani.
cred c-ai gresit site-ul, aia rosii ai tai sunt altundeva. vezi indicatoarele cu "lada de gunoi a istoriei"
hei, calm. nu e pesede vs penele vs usere. suntem toti in aceeasi galeata (evident exagerata ca gravitate), dar chiar n-are sens sa consumam energie pe subiecte politice.
sincer,asa se spune in fiecare an. si dupa tot psd guverneaza. cred ca efectiv intre 2010 si 2012 nu a guvernat psd,in rest,tot psd. macar sa apuce astia de la pnl-pdl-usr sa taie salarile si clonele csa din liga a 4-a si fc r din liga a 2-a. macar atta sa apuca sa faca inainte sa vina aia de la psd la guvernare care in nota lor obisnuita vor marii din nou salarile si vor da bani garla la clonele csa si fc r.
Au aparut postacii sputnikisti. Ba, voi n-ati inteles ca nu mai aveti nicio sansa? N-ai inteles ca 10 ani de zile ciuma rosie nu va mai fi la putere?
pai pana acum au venit peste un milion,cum sa nu mai vina cel putin 200 de mii. aia au bagat tara in faliment prin faptul ca pentru 100 de mii de voturi(adica o nimica toata) au infectat o tara intreaga.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.