Alte știri din fotbal
Liber la Dinamo? Vine cu o ipoteză explozivă în „telenovela” Blănuță: „Va încerca să plece”
0
Daniel Pancu mută Rapid la Mogoșoaia: „Vrea să-i cunoască cât mai repede!”
0
PCH, comunicat violent după ce Dinamo le-a propus grevă japoneză: „Lăsați nemulțumirea să se manifeste natural” » Încheiere macabră
0
Corvinul 2.0 » Echipa care vrea în play-off a transferat 4 jucători trecuți pe la Hunedoara
0
Știri din fotbal internațional
ALERTĂ la Mondial: Canada a refuzat viza de intrare pentru un jucător acuzat de trucare de meciuri la pariuri! Fusese titular în primul meci
0
Cehia - Africa de Sud deschide etapa 2 la Campionatul Mondial » Scenariile în care ar fi ELIMINATE încă de astăzi
0
RB Leipzig a rămas fără antrenor la comanda lui Jurgen Klopp: care ar fi fost motivul demiterii
0
„Duș rapid și fugiți” » Fizioterapeutul Iranului este îngrozit de ce trăiesc jucătorii la Cupa Mondială
0
Lifestyle
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
0
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
6
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Ilie Bolojan s-a enervat și a strâns 10.000 de like-uri pe Facebook în 15 ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, primarul general al Bucureștiului, a fost chemat la DNA ...
Libertatea
culmea este ca Steaua din liga 1 pe care o patroneaa becali este singura echipa fara probleme financiare care nu a fost distrusa. daca era ca dinam999op sau ca rapid aia de la mapn si csa nici macar nu bagau in seama echipa. asta este situatia. daca eram ca si voi mapn nici nu stia ca mai exista Steaua. dar cand au vazut ca Steaua face zeci de milioane de euro profit au sarit ca arsi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu stai in c u r u ' gol numai cu gandul la becali! Sau memelusul lui...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca sa nu dai titlul la băieți înseamna sa fii nebun! La fel și la fete, deși acolo disputa era mai strânsă....Adică s-a jucat degeaba aproape un an???... Nu dau titlul, sa dea înapoi banii cheltuiti de echipe pentru cantonamente, deplasări, etc.... Acestea ua devenit inutile din prostia și nebunia lui Dedu!
Nu mai are mult și urmează exemplul sfetnicului lui Iohannis, Florin Bădiță.
Asa, si? El nu e om, sau ce? A iesit pe strada in chiloti?
Cluburile din Liga Zimbrilor au votat in unanimitate ca Dinamo sa fie declarata campioana.Daca toti competitorii au fost de acord,de ce trebuia sa vina presedintele sa schimbe decizia cluburilor?In Germania si Franta,campionate etalon pentru handbal s-a putut,la noi nu pentru ca nu vrea Dedu.
S-a terminat campionatul si nu stim noi? Mai erau o groaza de etape, plus ca in play-off se putea intampla orice. Nu mai abera ca te faci de ras, pustulache!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.