Comentarii (21)
1428789867308842
Tase Tase  •  28 Aprilie 2020, 17:53

cersetorul, tot bcersetor ramane. incalca legea si vrea sa plateasca altul pentru el, ca si cand ar fi muritor de foqame nu salariat la tv pe cateva mii de euro, nu lei

alegsandru
alegsandru  •  28 Aprilie 2020, 17:33
Postat de francescoli1974 pe 28 Aprilie 2020, 17:05

Legea e lege pt toți indiferent de nume,faptul că nu o cunoști nu te absolvă de vină,mergi sau pleci de la serviciu trebuie sa ai legitimația de serviciu și adeverință de la angajator,de ce nu inteleg oamenii sa respecte legea?Abuzul este evident însă prin consistența amenzii .

Legea trebuie respectata prima data de cei care au semnat si redactat aceste infectii de ordonante, pentru ca ei au anulat Constitutia si ar trebui bagati zeci de ani la puscarie.

581534618615543
Robert Ivan  •  28 Aprilie 2020, 16:48

Radu Banciu este cel mai bun pamfletar. A fost amendat aiurea cu o suma fabuloasa cu toate ca avea declaratie pe proprie raspundere ca se intorcea de la munca. Un avertisment trebuia sa primeasca cel mult.

joze_maurinio
joze_maurinio  •  28 Aprilie 2020, 16:43

Bine, omul face misto de Becali, stie ca nu are 5000 de RON. Poate daca mai fura si el, ca bani cinstiti si munciti nu stie sa faca. La Becali e multa gargara, dar faptele ii dau in cap. De exemplu, s-a laudat ca il ajuta pe Ionut Popa, dupa care a dat-o la intors. Hai sa fim serios.

amicu
amicu  •  28 Aprilie 2020, 14:07
Postat de pe 28 Aprilie 2020, 12:28

„Domnu' Gigi, să nu uit, acum ieșiți, domnule, la înaintare. Am văzut că aveți probleme la Steaua că nu ați respectat distanțarea socială." Pana la urma, toata lumea recunoaste ca FCSB e Steaua!:)

pai fcsb ar trebui sa se distanteze de brandul Steaua de care nu ii leaga nimic ;)

alegsandru
alegsandru  •  28 Aprilie 2020, 13:13

Asa dili cum e Banciu, a fost singurul de pe tv care a zis ca arestul la domiciliu este aberant in scopul prevenirii guvidului, in timp ce toti servantii din presa, absolut toti au lins talpile bigfarma. Are respectul meu etern.

1725694934354192
Master Chef  •  28 Aprilie 2020, 13:03
Postat de pe 28 Aprilie 2020, 12:28

„Domnu' Gigi, să nu uit, acum ieșiți, domnule, la înaintare. Am văzut că aveți probleme la Steaua că nu ați respectat distanțarea socială." Pana la urma, toata lumea recunoaste ca FCSB e Steaua!:)

Un ratat ca Banciu? Ăsta recunoaște orice pe bani :))

 •  28 Aprilie 2020, 12:29
Postat de Un Timisorean pe 28 Aprilie 2020, 11:09

Banciule ai cazut in derizoriu. Din cauza comportamentului tau zeflemitor si mistocar te-a amendat politistul. Nu era obligat sa te creada pe cuvint ca tu esti de la B1 TV, ca nu multa lume se uita la emisiunea ta. Acum esti cu *** chiar si la misto.....................poate se prinde.

...totusi ramane diferenta (semnificativa) de suma...de la 2k s-a trezit cu 10k...

 •  28 Aprilie 2020, 12:28

„Domnu' Gigi, să nu uit, acum ieșiți, domnule, la înaintare. Am văzut că aveți probleme la Steaua că nu ați respectat distanțarea socială." Pana la urma, toata lumea recunoaste ca FCSB e Steaua!:)

111855873007282
Un Timisorean  •  28 Aprilie 2020, 11:09

Banciule ai cazut in derizoriu. Din cauza comportamentului tau zeflemitor si mistocar te-a amendat politistul. Nu era obligat sa te creada pe cuvint ca tu esti de la B1 TV, ca nu multa lume se uita la emisiunea ta. Acum esti cu *** chiar si la misto.....................poate se prinde.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează