Alte știri din fotbal
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
0
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
0
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
5
Știri din fotbal internațional
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Pregăstesc o ofertă uriașă pentru Julian Alvarez, pentru a le întrece pe Barcelona și Arsenal
0
Nebunie în semifinala lui Cosmin Contra! Echipa lui a egalat în minutul 90+8 » Ce a urmat
0
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin, după demiterea lui Igor Tudor
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
DOAMNA ROMINA..S-A VINDUT MOSULUI CU PASARICA..PENTRU MALAI...ORICINE SE POATE POZA LINGA O MASINA LUXOASA...FERICIRE? NU CRED...
Cum sa nu fie GSP serios, cand GSP a descoperit-o pe Domnișoara Romina, careia i-au pus intrebarea de un milion de euro: “Esti serioasa in relația asta?” Fata a pus ochii in pamant, a rosit putin, si a răspuns timid intr-o engleza ce uitase cam tot ce o invatase Shakespeare: “as serious as death…”
Intr-adevar, GSP e foarte serios. De fiecare data cand citesc aberatiile astea de articole, ma apuca plansul de atata seriozitate.
Bine ca ne-a informat - via GSP si la modul cel mai serios - ca cei doi soți au decidat împreună ca nu vor copii. Ca sa fie clar.
Să uriți voi ca-s acuzații grave faptul că am zis că scrieți articolele astea pe bani. Nesimțiților.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din contra, daca ai dotare s-ar putea sa fie chiar mai ieftina.
Îmi pare nespus de rău că n-am întâlnit această "amatoare" de bănuți acum ceva timp pe când era cu "zborurile" în cap și cu foamea în gât. Acum... "scump, dom'le, scump".
Intreb si eu a nu stiu cata oara care ar fi motivul pentru care necrofilica domnisoara fosta insotitoare de bord, devenita nevasta unui mostenitor important (a se intelege ca nu el, mostenitorul a facut avere ci i-a picat pe cap, el ocupandu-se cu cheltuitul), este bagata in seama aproape in fiecare editie?
masina e bestiala, la cerere e dotata si cu ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.