Alte știri din fotbal
Etapa 16 din Liga 2 debutează astăzi cu Concordia - Chindia » Echipele de start în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
El va arbitra FCSB - Dinamo! » A fost acuzat că ține cu campioana, iar Gigi Becali l-a lăudat recent: „Se vede pe fața lui”
2
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris cu două ore înainte + Primele vedete care au ajuns
0
Incredibil! Marko Dugandzic, aproape de o destinație surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Daca ar fi avut o fata ar fi botezat-o Valoarea :)))
Pare-se că mumă-tha o fi doamna Dăncilă ...
Exact de asta le e greu copiilor de bani gata, toata lumea se uita cu invidie la ei, asteptarile sunt uriase atat din partea societatii cat si din partea parintilor. Personal nu ma incadrez deloc in categoria copiilor de bani gata, eu lucrez in nl de 6 ani,... dar realizez cat e de greu pt copiii celor instariti.
Sică , Toto ... Ăștia sunt recunoscuți de marele analist ? Că cică mai are un Bubi , un Gâgă ( pe ăsta l-o fi numit după el ...) , un Cici și vreo trei .,,ety (Yety , Vety și Mety ) . Pe fete le-a botezat mai scurt ...Uga , Iga și Aga ! Se pare că a încercat femei din Groenlanda până în pampasul argentinian ... Doar broscoii ăștia doi facuți cu românce îl fac de râs ...Restul sunt ba la dezintoxicare , ba la dezalcoolizare , ba prin boldeluri de mâna a 3-a ... că n-a binevoit analistul să plătească pensia alimentară ...
Mai , da minoritarul asta are multi pui. Caracteristic natiei lui, toti unul si unu , educati nevoie mare de " mister " , stalpi ai societatii.
” Vax albina, crema puca ” ... poate dacă nu era băiatul lui tata și era un simplu neica nimeni azi era arestat și băgat in pijama . Țiriac Jr. in dosarul “Cocaina pentru VIP-uri, Ileana Lazariuc dar și alții prăfuiți stau bine mersi și li-se fâlfâie de acuzare .
Da ma,saracii,le plang de mila,ce greu trebuie sa le fie! Hai ma terminai cu astea,greu e' sa te scoli la 6.00,sa muncesti pe 2000 de lei,sa-ti cresti copii,sa faci sacrificii in fiecare zi si tot sa nu ai. Lasati-ma cu beizadelele astea!
Sică, Toto !!!.. nume romanesti???? !!....s-au nascut talente si se duc speranțe.
Lasa ca vorbeste gigi cu militianu care l-a prins si-l iarta pe baiat!
Dar tovarasu din armata de ce nu este deconspirat? Are imunitate?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.