Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Adică era votant republican și îl împușcă pr Trump... Care e logica? Cine zice asta?
Ai perfecta dreptate, dacă te uiți la digi 24,pro TV numai asta vezi, incitare la ura, toti care au alta părere sunt crucificati, făcuți în toate felurile, democrația, toleranta au dispărut complet!
Ai perfecta dreptate, dacă te uiți la digi 24,pro TV numai asta vezi, incitare la ura, toti care au alta părere sunt crucificati, făcuți în toate felurile, democrația, toleranta au dispărut complet!
Ori a fost șocat de incident,ori recita ca un robot poeziile puse in fața de propaganda,ori ne minte la ochi-ceeace e in„fișa postului”la politicieni!Cica:„Este incredibil ca un asemenea act,poate avea loc in țara noastra”!!!Dar in ce țara crede el ca este?
Deși ești parte din problema, nu din soluție, ești unul dintre groparii sistemului de educație american! Păi băi tataie, lăsând ca “matematica e rasistă” și au băgat echitatea în procesul de evaluare, nu nu vezi bre ca US cheltuie cei mai mulți bani pe cap de elev și sunt practic pe nicăieri între țările “civilizate”!? Te-ai bucurat trântore ca în pandemie ai predat online în loc să mergi la muncă, așa-i!? Te-ai bucurat ca le ați furat copiilor 2 ani din viață!? Cum stai cu CRTul!? Ți-ai însușit noțiunile!? Ai priceput ca ești un privilegiat alb și ca stra stra stra bunicul tău din Vaslui i-a oprimat familia unui african care îți e azi elev și tu vrei să îi dai F!? :-))))) Cu instructajul DEI cum stai!? Vezi ca daca folosești pronumele greșit te dau ăștia în șuturi afara! :-))) Să nu zici ca ai “them” la pronume, asta ar explica multe! :-))))
Bai Suly K,omu' vorbeste in cunostinta de cauza,nu te mai baga-n seama,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Concentreaza-te la materia pe care o predai. Lasa ramura unde se predă politică, economie politică sau Dezvoltarea Scursurilor Mediatice. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai ma ca ai si pv si scurta aduce a instrument de maimuta de acum incolo vorbesti tu de unul singur
Ce legatura are cu sportul? Voua cine va da cartonas galben si ban? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tasica, aberezi...Predai matemática in usa??De 30 de ani!!!?Ceva imi spune ca minti...Cate intepaturi ai,bine, facute la Dispensar, de tanti Rodica ,asistenta??!I-auzi, Biden n-are curaj, nu poate, slabiciune momentana a democratilor!!!Sictiiir...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.