Alte știri din fotbal
Diana Șucu a numit jucătorul preferat de la Rapid: „E feblețea mea. Vă spun de ce”
0
Rusescu pune un pariu improbabil, după revenirea lui Rădoi la FCSB: „Becali tocmai a făcut asta!”
3
L-a văzut pe Mirel Rădoi în primele două zile la FCSB și este uluit » Detaliul care a atras atenția
6
Mihai Stoica reia pista ratată în iarnă: „E foarte, foarte bun”
2
Știri din fotbal internațional
Astăzi se joacă turul „optimilor” de finală din Europa League » Ionuț Radu, duel tare cu Lyon
0
Manșa tur a „optimilor” Conference League » Răzvan Marin, Andrei Rațiu și Bogdan Racovițan joacă astăzi
0
Pep Guardiola bravează: „Nu a fost o prestație rea, Real Madrid a avut 3 ocazii cu 3 goluri"
0
Federico Valverde a luat nota 10 în L'Equipe » Lista actualizată
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume”, fiica fostului internațional din Premier League, s-a logodit la 20 de ani de la fotografia-eveniment
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Donald Trump și insula aflată în centrul noii ordini mondiale
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
EXCLUSIV LIBERTATEA Mama lui Ilie Bolojan, către fiul ei premier: „Ai ...
Libertatea
Cool aid ,cumva? Stai in America si ai pulsul de zi cu zi a situației americane?
nu are actiuni la firma aia de care vorbesti pentru simplul motiv ca hcl e un medicament care se produce de vreo 60 de ani si de catre zeci de firme in toata lumea. e ca si cum ai spune ca are actiuni intr-o firma care produce aspirina... Trump are bubele lui, dar aici nu a gresit, medicamentul chiar e util.
Lasa ca liberalii sunt muuult mai.buni..cu baba aia care a.rupt discursul.lui trump ca un copil sau batranul *** joe
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Orice om normal la cap nu are cum sa se ia dupa alde Tromp. Omul are actiuni la firma farmaceutica si de aia promoveaza medicamentul, care, din pacate ii termina pe aia cu malarie, pentru ca oamenii nu-l mai gasesc. Normal ca studiile arata ca iti poti inrautati situatia daca iei medicamentul asta si poti muri, chiar nu te salveaza de corona, dar daca ai sanse sa scapi, medicamentul asta de baga sigur in pamant. Disperare, intelegem, dar tot ce zice Tromp, faci invers, omul nu se pricepe la nimic, el dand faliment cu un cazinou(cat de prost poti fi si tu si *** care te-a facut). Daca nu era tac-su care a facut afaceri cu Mafia, sa-i pompeze aproape 500 de milioane de dolari(bani de azi), Trompul nu ar fi stiut sa faca decat ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine ii mai crede pe astia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.