Alte știri din fotbal
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
Directorul GSP a luat la rând „tricolorii” și surprinde: „Uzura, vârsta... Nu mai e același Lucescu!”
9
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
5
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
4
Știri din fotbal internațional
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Nu ti-ai primit updateul de postac NPC cu noile linii pe care trebuie sa le scrii sau inca nu ti-au fost virate rublele in cont? Cotrutar rusofil tradator de neam si patrie.
Esti un rozaliu ascuns dupa mantaua suveranistilor! Parpalacu' te-a descris perfect! Apropo, abia astept sa ma hindesc pe bunelul tau legionarul p00 qqonar! Sa iau in cocar toti legionareii ca tine , keyboard warriors
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Wow 5 ani de suferință a postacului kuba, in fine a recunoscut ca ma venereaza azi :))
TLDR , zici ca tremuri de foame fara usaid huh? :))))
*** te-am scapat un pic de sub observatie si ai aju s jucaria lui Randoom si a parpalacului? Ahahahhahhahaha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
L-ai descris perfect pe ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta este un site pentru sport nu politica , iar Zelenski nu avea nici un drept sa faca acel cadou ca doar nu l-a castigat el asa ca nu are nici o valoare ce a daruit pentru ca nu era al lui
Atat poti, rusofilutule? Te zagandara tare faptul ca nu toti suntem slugi ca tine? In sfarsit ai copiat cum trebuie usaid, felicitari. E interesant faptul ca te gandesti la asta imediat cand cineva iti da peste bot, se pare ca bula ta e obisnuita cu propaganda si nu poate concepe faptul ca mai sunt altii cu integritate si demnitate, nu rusofili tradatori de neam si tara. Repetentii ca tine au ajuns mereu la cosul de gunoi al istoriei. Esti un "om" mic, trist si impotent din toate punctele de vedere. Rabufnirile tale sunt specifice unuia cu complex de inferioritate si plin de frustrari. Te ascunzi in spatele grupului, nu ai identitate personala si nici o capacitate intelectuala care sa-ti permita sa analizezi obiectiv situatiile. Esti fix genul de comunist sadea, a treia roata din orice grup, antipaticul de care rad toti cand nu esti prin preajma. Si de asta te refugiezi in bule cu alti ratati ca tine. ***, pleava societatii, tradatori de cea mai joasa speta care merita un Z mare pre frunte, sa-si dea seama oamenii cu ce fel de creaturi au de-a face.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** rusofil tradator, sunt pe GSP dinainte ca jumatate din tine sa fie balta de borala de cuc cu care a facut gargara stricata de mo-ta. Sunt la fel de ucrainian cum esti tu roman. Facem un 23AndMe? Sau ti-e frica de procentele mari de asiatic din sud-est? Du-te-n mazga de strop, pe FB la pozele cu tine paleta de culori spune ca predomina Saddle brown.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.