Alte știri din fotbal
Verdictul lui Florin Bratu: „Ea e favorită la titlu, nu FCSB, nu Craiova”
0
Daniel Pancu s-a ales cu o mare problemă » Nevoia URGENTĂ de la CFR Cluj
0
Prima lovitură din mercato? » Universitatea Craiova negociază transferul fundașului aflat sub contract cu AC Milan
0
Louis Munteanu a semnat cu noua echipă! GSP a aflat ce salariu uriaș va primi + Când face vizita medicală
15
Știri din fotbal internațional
Fost jucător din Premier League, condamnat la un an de închisoare
0
Șoc pentru Conte: ratează și derby-ul cu Interul lui Chivu » Cât mai stă pe bară Romelu Lukaku
0
Lovitură pentru Real Madrid: Mbappe, OUT trei săptămâni
0
Alex Ferguson a împlinit 84 de ani! » De la cârciumar la Sir: „Uneori, veneam acasă cu capul spart sau cu ochii vineți”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
1
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
1
Armele occidentale care au ajutat cel mai mult Ucraina în 2025, potrivit ...
Libertatea
Capcana celui mai amplu experiment demografic: cum a modelat China o ...
Adevărul
Cine a fost cel mai bun sportiv din lume în 2025? 6 reporteri GSP ...
GSP SPECIAL
Un bărbat credea că iubita lui este escortă și a urmărit-o la un hotel de ...
Libertatea
Well,daca copilul e asa arbitru bun,atunci tatal trebuie sa isi dea demisia...mi se pare f buna ideea de a nu avea rude in randul arbitrilor,ca si presedinte CCA
niste japite neno rocite toti arbitrii - bla tisti ... sa numai vorbim de securistul vasile avram - de aia nu merge fotbalul in romania - ar trebui suspendati toti arbitrii si presedintii luat de la 0 totul si inlocuiti ca in sistemul parlamentar.
Catre,toti arbitrii cinstiti din romania,faceti tot posibilul si indepartati-l pe acest intrus Avram daca vreti sa aveti parte de arbitraje corecte !
Niste frustrati, care ar trebui intai sa se uite la incompetenta lor... Baiatul ala chiar este bun arbitru, este corect si talentat. Ar fi o mare nedreptate sa fie marginalizat pentru ca tatal sau este seful CCA. DOmnilor arbitri, in locul vostru as tine capul in pamant si mi-as vedea de treaba ! Cati dintre voi au tremurat in chiloti dupa "lotul Penescu" ? Ciocul mic !
se stie demult ca balaj foloseste canepa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.