Alte știri din fotbal
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
0
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
0
Când va debuta Moruțan la Rapid » Gâlcă abia îl aștepta!
0
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Știri din fotbal internațional
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
1
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Nu e cam mare coincidenta cu atatea echipe in neregula? Nu crede nimeni ca este o mare posibilitate ca sistemul de licentiere pe care il practica comisiile frf sa nu corespunda cerintelor uefa?
Sunt ferm convins ca autorul acestui articol nu are nici cel mai mic habar care sunt criteriile de licentiere. Titlul nu are nicio legatura cu continutul. Bors. Va pasa de sport din parti. Va pasa doar de buzunarele voastre. Sunteti la fel de murdari ca si societatea in care traiti. Caracterul vostru este infect pentru ca traiti intr-o societate bolnava. Nu am niciun respect pentru voi. sa mai spun ca-mi insultati inteligenta, a mea si a celor cateva zeci de cititori care comenteaza aici?
cu licienta si fara l;icente to pe dinafara raminem un fotbal corupt si plin te interese ,pina nu inlaturam mafia din frf si liga no sa avem fotbal curat si eficient,,si anul acesta o singura echipa o sa ne reprezinte europa ,,,urziceni ??in restul varza tocata ,,rusine
La noi o sa mai mearga mult timp aceste gainarii pentru k nu se iau masuri concrete si foarte dure. Domnii din federatie dau vina pe cluburi, cluburile pe FRF si pana la uram ii gasesti pe toti la bufetul din colt cum rad de noi ca am muscat circul lor. Poate asa e mai bine sa vina cei di afara sa faca curatenie la noi in ograda. O zi buna sa aveti domnilor !
Demisia lui Mircea Sandu
Sportul Studentesc avea datorii numai la Fisc, la fel ca toate celelalte echipe, dar a fost retrogradata imediat pentru a pastra Pandurii in prima liga. Cum se face ca alte echipe pot primi licenta in condittiile despre care se vorbeste?
deci e vb de campionatul tocmai incheiat...ok, dar pentru cel care vine? 2009-2010? Cum e? Asta e, cei de la FRF, niste incompetenti, au instruit cluburile eronat ce si cum sa faca pentru a-si lua licenta, cluburile s-au conformat si totul a fost OK. Singura problema a fost incompetenta comisiei de licentiere care a trasat cluburilor obiective eronate. OK, revion...CAR ESTE SITUATIA PENTRU CAMPIONATUL CARE VINE 2009-2010???????????????????????????????????????????????
Dl Duru, scuzati expresia, un cretin patentat, tinea neaparat sa nu-i acorde licenta Universitatii Craiova pentru nereguli imaginare. Dar auditul UEFA arata ca alte cluburi au probleme de licentiere. AFARA cu Sandu, Lupescu, Duru si toti ceilalti neaveniti de la federatie care distrug fotbalul romanesc.
Insir'te, Margarite... Stii eSSpresia asta, regatzene ? E clasica ! Jurnalist facut la "privata", tzie chiar nu tzi-i rusine ? Adica Craiova are datorii istorice cunoscute, ce erau sa-i anuleze licentzierea de acum si a scapat doar printr-un troc mizerabil, dar tu zici ca era cu dosarul in regula... Asta in timp ce CFR Cluj, ce n-are nici un fel de probleme, ai inclus-o pe lista de "interzisi"... Vai de tine... Apuca-te mai bine de vandut crema de ghete (de fotbal)...
Ieri parda CFR Cluj avea dosar "beton" . Azi FC Vasliu . Maine ? Bataie de joc . Oricum vina este nu a cluburilor ci a comisiei de licentiere , care , in mod "nesteptat" , nu cade sub Mircea Sandu . Cam nimic nu este responsabilitate lui . O fi ...iresponsabil ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.