Alte știri din fotbal
Ce s-a întâmplat la Rapid, după ieșirea nervoasă a lui Alexandru Dobre: „Situația este destul de simplă”
0
Celebrul lider de galerie a venit în baston să vadă colecția lui Mircea Lucescu
0
CEx a decis: noul sezon din Superliga va începe în timpul Campionatului Mondial!
0
Știa Burleanu de diagnosticul grav al lui Mircea Lucescu? Primele declarații ale președintelui FRF: „Când s-a întors din Belgia, a făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Pot fi orice, dar nu sunt prost” » Cristi Chivu, exploziv în conferință: „Asta spuneau despre mine!”
0
Marius Șumudică, aproape de al treilea mandat la fosta sa echipă: „S-a întors în lumina reflectoarelor” » Ce spune antrenorul
5
Ionuț Radu, în fața unei reveniri uriașe în Europa League! Patru meciuri decisive pentru semifinale
0
ȘOC: fostul campion din Serie A și Premier League a murit la 48 de ani, după ce a fost lovit de tren
2
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
PSD aruncă în aer Guvernul României. Claudiu Manda: „Ilie Bolojan trebuie ...
Libertatea
De unde stii tu ca jucatorii fac ce vor la antrenamente ? Em merg uneori la antrenamente si nu e deloc asa. Numai Trica isi mai facea de cap, dar el a plecat !
conceicao e un om de caracter, cu o mentalitate vestica. area capacitati indiscutbile de organizare si perceptie a faptelor si evenimentelor. indiscutabil ar trebui sa aiba un rol important in stafful cfr-ului. din pacate nu cel de antrenor. se vede clar ca nu are viziune in joc, nu stie sa motiveze jucatorii, iar tactica e jale. tot ce a fost castigat pana acuma a fost fie cu noroc, fie prin eforturi individuale ale jucatorilor, fie prin reminiscente ale antrenamentelor cu alti antrenori!
Esti cel mai slab antrenor din istoria CFR-ului. Jucatorii fac ce vreau la antrenamente, stii sa joci acelasi sistem pe care si copii de gradinita il cunosc deja, esti o rusine pentru fotbal. Arpi... Muresan si Zamfir te fac de bani si de fotbal !
asta i adevaru , Conceicao o vazut tat putragaiu din fotbalul romanesc , pacat ca multi nu vad asta !!
ce interviu excelent! iar aici a pus punctul pe i: Ce v-a frapat în România? - E o experienţă diferită. În România m-a surprins cantitatea de vorbe, de discuţii în jurul fotbalului. Arbitraje, conducători, ce a zis ăla, ce i-a răspuns celălalt. Antrenorii şi jucătorii sînt cam în planul doi. Nu e normal ca a doua zi după ce baţi cu 4-1, un meci frumos, să citeşti în ziare numai: ne-a furat arbitrul, arbitrul are varicelă, a fost penalty, n-a fost. Nimic despre joc, de
- E normal să nu trimiteţi un secund să vadă meciurile adversarilor din Europa League? - Nu ţine de mine. Aşa e bugetul clubului, astea sînt limitele.. DIN PACATE CRED CA AICI SE TERMINA ERA CFR...E CLAR CA NU MAI SUNT BANI..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.