Alte știri din fotbal
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
21
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
1
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Pt Tyras:Prietene,care-i problema ca Romania e a 2-a optiune pt el?Desi s-a nascut la Cluj,tacsu e grec si i-a insuflat nationalismul grecesc.Locuieste in Grecia,are nume grecesc,e normal sa vrea sa joace pt nationala Greciei.Dar e de apreciat faptul ca isi doreste aproape la fel de mult sa evolueze si pt Romania.E bine ca unii nu isi uita originile,de aceea ar trebui ca FRF sa stea cu ochii pe juniorii romani buni nascuti afara si sa-i aduca imediat la nationalele de juniori pt a nu-i pierde.
prietene stai acolo. nu te obosi sa vii sa joci pentru niste urangutani. ramai intr-o tara normala.
tyras// kkati astia de strainii n-au ce cauta la nationala romaniei! Mai bine Barboudis, ca are sange de roman!
pentru romania joci sau nu , nu este a doua varianta ......
S-a trezit si asta acum ca vrea sa joace pentru Romania, barba tata barba! Voi nu v-ati uitat la Mihaita Nesu ce ii sclipesc ochii cand vorbeste de Grecia, halal romani! Cum sa zici ca daca nu te mai vrea Grecia vi si joci la Romania? Daca iti doresti asa tare trebuie sa zici ca vrei sa joci pentru Romania nu sa mai existe si Grecia in ecuatie. Nu avem nevoie de asa ceva, mai buni sunt baietii aia de culoare de la Cluj Napoca ca si ei ar putea sa joace pentru Romania si multi altii. Hai Romania!
are 19 ani...a terminat junioratul obositilor!!
sa nu uiti niciodata acest oras magnifc in care te-ai nascut, CLUJ-NAPOCA :x
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.