Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
RUSINE, GSP... DACA, MIINE, N-AR MAI EXISTA BECALI, BORCEA, IANCU, MITITELU ETC... ATI INVENTA ALTII. SINTEM BLESTEMATI SA FIM INTOXICATI CU JEGURILE UNEI PRESE DE SCANDAL. SINGURII PENTRU CARE MAI DESCHID ZIARUL VOSTRU DE DOI BANI SINT EDITORIALISTII, IN GENERAL ACESTIA FACIND CU ADEVARAT PRESA SPORTIVA. HUOOOO, GOLANILOR !!!
Asta e ziar pt prosti deja. Nu va mai chinuiti prieteni sa le spuneti ca nu mai cumparam ziarul, e degeaba Cel mai penibil e cand vin Vochin sau Tolontan si pretind ca au un ziar serios. Chiar nu puteti sa scrieti nimic pt oameni de buni simt, care totusi exista si in Romania?
ziarist sde doi bani care esti asa de curajos ca nu semnezi mata tocmai a recunoscut ca te-a facut cu instalatorul de la icral rusine nesimtitilor cine va da dreptul sa intrati in viata oamenilor cu bocanci bai animalule daca tactu ar afla ca mata a facut un avorton ca tine cu altul cum ti-ar fi scrieti dracului de sport si lasati oameni sa si vada de viata lor nesintitilor
bai ziarist tembel de ce nu te semnezi si doi ce te freaca grija de viata lui andrei ce autoritate morala ai tu sa provoci scandal in casa oamenilor sa fiu in lucul lui vasile iordache asi face adeneul si apoi sa te dea in judecata sisai platesti pana crapi despagubiri morale bai tembelule scrie despre sportul romanesc ca este in paragina lasati viata oamenilor in pace ,am o informatie de ultima ora ca mata te-a facut cu gunoier treci la adene.
L-am respectat pe Vasile Iordache pe cand juca in poarta Stelei si a echipei nationale si pe vremea aceea ma temeam ca il vom pierde de pe gazon din cauza durerilor lombare de care suferea frecvent. M-ar interesa si stiri din viata sa personala daca ar fi vorba de evenimente care ii aduc lui bucurie. Sa va fie jena ca ati pus in discutie o problema care nu aduce nimanui bucurie, nici macar printului chilotilor!
voi sunteti tampiti rau de tot,unde seamana asta cu botezatu,la sapca?e leit tacsu.vasile iordache...nu stiti ce sa mai inventati,presa de scandal ce sunteti,rusine sa va fie,in loc sa promovati sportul,promovati scandalurile...MADE IN ROMANIA!huooooo
...de semanat,nu mi se pare ca seamana cu Botezatu...si nici atit ''leit''.Probabil e continuarea campaniei de ''schimbarea a imaginii'' lui Botezatu.Campanie care se deruleaza furibund de citeva luni...subiect de ziar sportiv?!?...deloc...dezamagit.
:) ca sa lasi gravida o femeie trebuie sa ai puta.. Ori botezel e tot o "pasarica"
Cand a preluat Steaua, in 1984, Halagian a cerut imediat indepartarea lui Vasile Iordache din lot! Si era portar de nationala!! De ce? Pentru ca "aranjase" un meci tocmai cu el, cand antrena pe FC Arges, si ii era teama ca ar putea "aranja" si alte meciuri, in mandatul sau!!!
aoleu...daca nu promovati scandalul,nu va puteti vinde gazeta??...sunteti penibili...numai in romania se putea ca un ziar de sport sa aibe si stiri de scandal din lumea mondena...nu-i de mirare ca n-am evoluat deloc...cu astfel de oameni gen marca GSP,ne meritam soarta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.