Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Viata merge inainte, asa cum e ea! Fii tare in continuare! Te iubim, Sarbatori fericite din Timisoara! Ciao!
Fii tare asa cum ai fost pana acum! Viata mere', cum zicem noi, inainte! Sarbatori fericite din Timisoara!Ciao!
mult succes draga deea...esti un exemplu pt multi..o lectie de viata
Singurul impediment pentreu care nu sunt decat 20 de posturi este ca daca vrei sa trimiti trebuie sa te identifici pe idunic, altfel cred ca sute de pesoane iti trimiteau mesaje
Multa sanatate, Andreea!!! Cum te putem ajuta?
FII PUERNICA ANDREEA, ASA CUM AI FOST INTOTDEAUNA, ITI DORESC MULTA SANATATE, TIE SI FAMILIEI TALE, DOAMNE AJUTA SA TE FACI BINE INTR-O BUNA ZI.
SINCER NIE IMI ESTE SCARBA DE TARA ASTA, DE FAPT NU DE TARA, DE CEI CARE NE CONDUC, AM AJUNS DE RAS, NUMAI E NIMIK DE ZIS, ABSOLUT NIMIK, SPER CA DUMNEZEU SA AIBA GRIJA DE TOTI.
Numai si pentru faptul ca o asa fata de toata isprava are 290 lei pensie (!!!!)...NUMAI PENTRU ASTA ar trebui impuscati toti hrebenciucii si bocii Romaniei post-decembriste si pusi la uscat pe Victoria Socialismului...au furat din banii acestei fiinte careia nici unul dintre ei nu-i ajunge nici macar la genunchi.
prin tarie de caracter si modestie se deosebesc sportivii,de ceilalti semeni.Dumnezeu sa faca si cu tine Andreea o minune sa poti umbla din nou,si sa fii sanatoasa si fericita.Nu uita ;speranta moare ultima.
Multumesc tuturor pt sustinere si pt complimentele voastre frumoase. Va doresc si voua multa sanatate si tot ceea ce-i mai bun in viata! "Sarbatori fericite pt toti"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.