Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, convocat de șefi! » Ofertă pentru Emiliano Martinez
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Ce echipă va trimite în teren Elias Charalambous
0
Jude Bellingham a „cimentat” victoria lui Real, apoi a sărbătorit într-un mod ciudat: iată semnificația
0
Dennis Man, note la poli opuși în presa britanică și olandeză » Antrenorul Peter Bosz, furios
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
eshti cel mai frumos om pe care l`am vazut vreodata :))))) adu`l inapoi pe dani coman shi pe bergodi. fzr
Bai baiatule, tu ai deschis vreodata o carte de limba romana? Tu oare ai trecut vreodata pe la orele de limba romana cand erai mic? Oare in job descriptionul tau se precizeaza ca trebuie sa fii total agramat si sa fac articole din ce ti-au spus tie "surse de incredere"? Este frate cu nevasta lui Taher,sau de unde stii tu ce a zis asta?! ESTI PRAF!!!Bine,nu e vina ta ci este vina celor care te tin acolo....
ia uitativa si la de dado asta ce panarama de om cum poti mai nene sa gandesti asa ?si de rapid o sa se aleaga praful anul asta si despre dinel multa............stiti voi .
Hopa frateee !!! Iar pus Dan Udrea mana pe peni..tza!! Cum vine mah asta: "la 3 pozitii si 6 locuri de retrogradare"! No hai ca ai facut-o lata...DIN NOU!!!
Faptul ca Taher n-are nici o treaba cu fotbalul, a venit la Rapid doar ca sa spele bani cum fac multi "finantatori" de la noi nu e nici o noutate.
lasa-l, frate, ca a gandit cu capul lui taher. stiti cum se zice: "cine sta prea mult la botu' calului ajunge la coada vacii". mai bine trimiteti-l pe nenea asta sa faca un reportaj cu ex-minitrul adomnitei, poate invata si el ceva!
"Taher e încurcat, chiar nu pricepe de ce o echipă în care a băgat atîţia bani merge mai prost de cînd înainte să vină el" Nestiute sunt cararile Domnului ... iar ale gramaticii, ce sa mai vorbim. "de cand inainte sa vina el"? Care-i capul si care-i coada? La mai mare, maestre!
nici nu te poti supara de el, atit de i.d.i.o.t. este... copos este vinovat pentru tot.
Buna ideea cu dushurile afara. Si, sapunul, cine il arunca.Poate, vreun paparazzi.
hai taherere ca poate ii duci pe astia in B scapam de ghiulesteni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.