Alte știri din fotbal
„Clasamentul îți provoacă dureri de ochi” » Iasmin Latovlevici știe ce se întâmplă la FCSB: „Când joci la cea mai mare echipă din țară...”
0
A văzut conferința lui Charalambous și îl ia în derâdere: „Există acest termen?”
0
„Plecarea lui Charalambous nu e o soluție” » Fostul antrenor de la FCSB crede în calificarea roș-albaștrilor în play-off: „Pot câștiga toate meciurile”
0
Vasile Miriuță numește momentul zero de la CFR Cluj: „De atunci a început să-și revină!” » O altă echipă l-a dat pe spate: „Foarte puternică!”
0
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Claudiu Bumba, decisiv în meciul cu Ferencvaros » Echipa cu 4 români în lot este lider în campionat
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Bravo , decat golanii astia plini de bani , de prostie si de ifose din fotbal mai bine intr-un sport nobil.Tenis. Este foarte adevarat , Ilie daca vroia cu adevarat o Academie o facea pana acum. Se poate ca Amalia dorea de fapt terenul de la fosta baza sportiva din Bucuresti numai pentru ea.
Frate bravo! Sunt mandru in mom de astea ca sunt din Bc daca se mai si realizeaza acest proiect o sa fiu si mai mandru! Felicitari Seche pt pista de carting si pt viitorul complex!
Bravo! Jos palaria!
Bravo Sechelariule! Decat sa bagi bani in mizeria asta de fotbal, mai bine faci o academie si poate ai norocu sa-ti mai iasa macar un jucator de top. In fond, nush, ai furat banii, nu i-ai furat, important e ca ai mai si facut ceva ptr sportul romanesc.
academie de tenis cu bani furati de la romani... bravo?
Treaba buna,felicitari!In sfarsit cineva mai investeste serios si in alte sporturi!!Ca la fotbal.....
vestic sau estic daca nu erai baiatul lui tata seche concurai pe maidan mai dorulet! :)))))
bravo,seche!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.