Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Egiptul a depus plângere la FIFA, după înfrângerea cu Argentina
0
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Starețul mănăstirii din Alba unde au ajuns 20 de vârstnici relocați din ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Muresan si cu celalalt de la CFR nu respecta pe nimeni.Se screde buricul iviziei A? Cine ii tine in spate pe acesti aroganti care sfideaza si aduc jigniri tuturor? Liga si federatia chiar nu se sesizeaza,sau este vreo intelegere,sau iisantajeaza cu ceva de le canta in struna si accepta inclusiv circul cu valiza,care sincer e cea mai mare porcarie.
daca stiinta ar fi fost in stare sa castige campionatul trebuia sa faca macar un egal cu UTA ... au pierdut si gata ...ce atata tam tam pt nimic ... faceau un egal si erau campioni... dar asa ii olteanul se uita in gradina vecinului ... niste loseri
de bebe ce natia mati se moldovean spurcat esti ba paggamas penisul tuturor mincatorilor de praz di maiculita ta de cacat imputit ce esti
Cine a stat in arest ma? Cum naiba a stat ascuns Gica Popescu in Bulgaria, ce naiba, trecea granita cum vroia muschiul lui "da" oltean destept?!!!??! Cum puteti fi asa de idioti?! Daca facea chestia asta ar fi jucat la Steaua sau Dinamo numai sa scape de puscarie.... "A stat ascuns in Bulgaria"... Avea o matusa Bulgaria probabil....
ala cu simona patruleasa te trimite la o frauda pe net
Exclusiv!!! Foaaarte tare! Patruleasa face streap tease la o petrecere privata pentru 3 fotbalisti. Intr-o fu sta scurta si fara chiloti pe ea,face senzatie luand obiecte din sala si frecandu-se cu ele. Gasiti poze aici: sabareni.mymi nicity~com/tra (mymi nicity scris legat, iar in loc de ~ puneti . )
Mai da-l in phizda masii de oltean puscarias,aca asta este Miteitelul asta,un mafiot care a facut banii cum ia facut. Sa-i ceara scuze masa si tattsu,mancatorii aia de praz care au facut un debil ca el ! Poate sa bage si echipa a treia,ca oricum Steluta pierde cu Dinamo si CFR-ul iese campioana pe merit bai oltene bashit care esti,si asta ti-o spune un galatean ! Forzza Otelul,Forzza CFR ! Jos cu mafiotii din fotbalul romanesc !
Daca baga echipa II Mititelu este un bou. A uitat ca Rapidul a pierdut la Craiova titlul in ultima etapa cu toate ca cedand partida Stiinta putea juca in cupele europene pentru ca RAPIDUL lua titlul si juca contra Stiintei in finala cupei.Unde este demnitataea noastra de olteni.Ar trebui sa-i aiba ca exemplu pe banateni care nu s-au dat la o parte din calea stelei dein pipera.
pai daca batea craiova la arad nu se mai punea problema campioanei.
cfr ar trebui sa-si ceara scuze tutror microbistilor pentru ca au luat parte la acel meci, macar, la acel "sistem ticalosit" de care vb muresan. Dar sa nu uitam ca si cfr era tot echipa sistemului, altfel clujul nu-si permitea sa tina doua echipe in divizia A daca nu era cfr sustinuta de reprezentantii partidului la cluj, care au detestat mereu pe "U", echipa intelectualilor si unui spirit liber. Consultati carti in domeniu sau interviuri ale fotbalistilor clujeni de atunci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.