Alte știri din fotbal
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Ziua „Z”! Florin Tănase, așteptat la negocierile finale
0
FCSB a primit oferta scrisă pentru titular: „Se intervine din multe direcții”
0
După distracția cu amatorii, Universitatea Craiova a dat de greu: cum s-a terminat primul test tare din Austria. Debut pentru Răzvan Sava
0
Știri din fotbal internațional
Elveția - Canada, meci decisiv pentru șefia grupei B de la CM 2026. Ocazie uriașă pentru Embolo
0
Bosnia - Qatar: doar la victorie! Deschidere de scor în minutul 29: execuție superbă
1
Imagini nebune înainte de Scoția - Brazilia: „Braveheart” s-a urcat pe masă
0
Atletico Madrid a transferat jucătorul crescut în curtea Barcelonei
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Se schimbă regulile jocului, iar comenzile ieftine se scumpesc. Ce se va ...
Libertatea
mai superstar20 in perioada cand il turna pe Marcel, Camataru juca la Craiova . asta pentru cultura ta fotbalistica\ Oricum turnator a fost pretutindeni unde a jucat Altfel nu-i dadeau drumul sa plece aFARA INAINTE DE 89 . La fel si in cazurile lui Piti, Stoica Tudorel, etc
Il vedeti in poza cum rade ? Asa juca,cu zambetul pe figura...isi dribla,fenta adversarii intra la un - doi cu Puiu si scapa singur spre poarta...Tribuna striga Nu,Marcele nu da gol uite-i ca vin...Si-i astepta ca sa-i mai tavaleasca o data intr-o cascada de "urechi" si fente...Si asta cu orice echipa mai putin cu Dinamo singura rivala adevarata,acolo inscria din orice pozitie pentru ca era Dinamo...Superb jucator.
Eram mic dar cand il auzeam pe tata ca merge la meci si joaca Marcel ma agatam de el sa ma ia,faceam urat daca nu ajungeam la stadion...Acum nu mai am motive sa merg,cand ii vad pe impiedicatii astia si pe Piturca si Lacatus antrenori...
Camataru a jucat la Dinamo,nu te poti astepta la altceva.Toata echipa lui Dinamo din perioada aia au fost turnatori. Multa Sanatate lui Marcelino,restul cu ce a fost nu mai conteaza.
dinamovistii acuza si acum imnplicarea lui valentin la Steaua , dar sa nu uite ca intre 1985 si 1989 Steaua a demonstrat prin performantele europene ca era cea mai buna echipa din tara! in anii cand dinamo fura titluri de la Craiova , Fc Arges sau Rapid , se facea de ras in Europa , demonstrand ca fara aparatul securitatii , nu ar fi castigat titlul niciodata! Infiintarea Victoriei Bucuresti , ca satelit al lui Dinamo a fost una dintre cele mai mari marsavii comise in fotbalul romanesc!!
De ce va mirati de camataru ???? doar juca la echipa securitatii!!!!! Exista un intreg aparat al militiei si securitatii care traiia in simbioza cu clubul dinamo!!!! Acest aparat a brevetat japca in fotbalul romanesc la sfarsitul anilor '60. Au furat titluri de la echipe ca FC Arges , Craiova , Rapid. Cand in 1984 Valentin Ceausescu a inceput sa se implice la Steauua , au inceput sa turbe de furie. A aparut in sfarsit un club de care nu se puteau atinge.
camataru? turnator a fost , turnator va ramane mereu....auzi cu cine vrea sa faca echipa SATANA la Craiova cu SECURISTUL netoiu, cu TURNATORUL camataru si altii k ei .... SA VA FIE RUSINE LA TOTI PT TOT CE A.TI FACUT PT CRAIOVA, VA.TI BATUT JOK DE EA IN ULTIMUL HAL SI VA MAI CREDETI SI OLTENI ADEVARATI.... RUSINE SI CELOR CE DAU COMENTARII DE SUSTINERE PT ACESTI ,,oameni ", ce au bagat FAMILII NEVINOVATE IN PUSCARIE ....LUATI AMINTE SI MAI GANDITI VA ROG CAND SUSTINETI ASEMENEA CREATURI...
@imperator Adauga-l si pe Mititelu,cel care l-a turnat pe primarul Solomon la DNA.
Mama ce fotbalist ! Umplea Ghencea si la amicale,veneau stelisti,rapidisti,craioveni chiar si dinamovisti toti fara insemne dar veneau sa-l vada.Magician,azi putea juca lejer la Barcelona.
camataru este neamt si dinamovist dar sta in craiova nu etse oltean
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.