Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
FIFA atacă UEFA în scandalul „Folarin Balogun”! Scrisoare în 13 puncte
0
Cu golul din SUA - Belgia, Lukaku a stabilit 3 recorduri la Campionatul Mondial
0
Suspendat pe teren?! Cifrele șocante ale lui Balogun, atacantul pentru care Trump a sunat la FIFA
0
I-au „plătit-o” lui Donald Trump! Gestul belgienilor, după ce i-au umilit pe americani
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
am ramas doar cu amintirile despre maricel voinea un adevarat sportiv, pacat ce a ajuns handbalul baimarean acum
felicitari pentru articol!
In stanga acestui articol si mare om sta poza unui mafiot de doi bani care ne-a intoxicat sufletele cu dejectiile lui verbale zilnice de pe la televiziuni , cum pot sa incapa pe aceeasi planeta doi oameni atat de constrastanti...nu imi trebuie nici o minge , constatam doar cat de mult am ajuns sa ne minunam de un articol bun , ratacit printre atatea mizerii...Pace
si iata ca anul acesta se implinesc 35 de ani de la prima cupa EHF castigata de Minaur cu Maricel in teren . Respect pentru performanta ! felicitari pentru articol! astazi se pune problema ca Minaur sa se retraga din campionat din cauza dificultatilor financiare!
L-am admirat pe MARICEL VOINE de multe ori in meciuri de handbal cind juca la Bucuresti contra STELEI si a lui DINAMO. A fost in adevar un mare sportiv si ne-a uimit prin executiile sale . Mult respect , domnule Voinea pentru ce ati facut in handbalul romanesc si mondial !!!
Cel mai complet jucator roman din toate timpurile. Respect Maricel si mult succes in ceea ce faci.
Multi fosti sportivi sunt in momentul de fata uitati de cei din Romania..e si normal sa incerci sa te realizezi in alta tara din moment ce la noi nimeni si nimic nu mai poate ajuta sportivii.
Maricele, nimeni din cei pe care i-ai incintat cu jocul tau nu te-a uitat. Ai fost cu adevarat un REGE al handbalului romanesc! Cu stima
Ma bucur sa citesc un articol despre sport.
Bravo, frumos articol, ar trebui sa scrieti mai multe de acest gen.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.