Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
bravo OGARARU, bravo voua care ati scris art. asta.. am 27 de ani , nu am copi, dar mia dat lacrimile.... sper ca DUMNEZEU sa o ajute sa se faca bine.... care poate si stie am auzit ca sunt si niste nr de tel la care suni si faci donati de 2-3-5 10 euro... poate faceti si asta ... este mult mai usor pentru a face o donatie
Vreau sa apreciez pe cei care intradevar ajuta pe cei la necaz. Cred insa ca articolul este tendentios, este pus intr-un context unde se vede ca Steaua e in mocirla coruptiei si trucajelor. Daca doriti sa scrieti articole cu referiri filantropice, facetile intr-un context adecvat.
intr-o lume in care primeaza propriile interese,exista oameni care nu raman indolenti la necazurile semenilor.acesti oameni sunt fotbalistii,carora,de multe ori,cu mare usurinta,li se pun tot felul de etichete neadevarate.gestul jucatorilor de la fc arges si steaua sper sa le demonstreze tuturor ca fotbalistii sunt oameni cu suflet,oameni in adevaratul sens al cuvantului.multi dintre ei au plecat de jos si au castigat banii prin multa munca.o munca cinstita,ceea ce nu e cazul la unii politicieni
familia Ogararu este un exemplu de bun simt, caracter si generozitate. Andreea si George Ogararu merita toata stima si recunostinta pentru gestul facut.numele meu este Monica Cristea,de la ziarul Argesul din Pitesti, sunt cea care a descoperit acest caz.micuta Maria m-a fermecat din prima clipa si fara sa stau pe ganduri am apelat,mai intai,la jucatorii echipei fc arges iar apoi la george ogararu. pot spune ca george a raspuns cu promptitudine la mesajul meu intrebandu-ma cu ce ma poate ajuta.
bravo oga ....poate se comunica un cont sa ajutam copilul si noi din putinul fiecaruia...tulburator...
Doamne.... pling cu ochi de copil... Am si eu o fiica, slava Domnului, sanatoasa. Ogararule... esti de aur. Micuta Maria........ nu am cuvinte, sunt doborit. Un cont se poate?
Va rugam sa ne comunicati un cont!!!!! Bravo ca ati scris un articol ca acesta, merita citit de 1000 de ori. Sunt barbat dar mi-au dat lacrimile si sper din tot sufletul sa se stranga banii necesari, luna de luna, astfel incat fetita sa aiba parte de tratamentl adecvat. Bravo si felicitari celor ca se implica si se vor implica Succes si nu uitati de cont... Multa sanatate
astia oameni adevarati , bravo familiei Ogararu , dn STANCIU, BRAVO BRAVO..... mie plina inima cand dau de asemenea caractere...........mie sila cand aud de mitrea nastase vacaroiu brebe ,........
Doresc multa sanatate Marie, iar celor care se implica multe felicitari.
sunt antisteaua,dar pt astfel de actiuni bravo OGARARU si ceilalti care lupta pt sufletele copiilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.