Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
magnific interviu.Ar trebui mai des sa faceti asemenea interviuri cu monstri sacri ai literaturii sau jurnalismului .Bravo de aceasta data
Am trcut fugitiv printre comentarii,De unde nu e,nici Dumnezeu nu cere.Exceptam pe cei destul de tineri care stau doar cu asterixuri in gura si care nu l-au citit nici macar pe Creanga.Ori cine se pricepe nu acceseaza pagina,ori nu scrie,dar ce vad e dezgustator.La nivelul european oricum Fanus este deasupra fotbalului,a sportului in general.Dumnezeu sa-i dea sanatate si medicii voie sa bea un pahar de vin din acela e care il dorea in tinerete,,alb,sec,mult si gratis". Sanatate maestre!
E-adevarat, atat sportivii cat si suporterii erau mai civilazati ; doar ca turnatori si lingai existau si-atunci, iar maestrul Fanul Neagu stie despre ei si-ncearca sa-i acopere; iar asta nu-i in regula maestre; eu regret timpul care-a trecut ptr. c-am imbatranit si-am pierdut o parte dintre cei dragi- parintii; insa nu regret teroarea timpurilotr acelora; sunt de-acord cu opinia despre Semedo si Piturca; un scriitor atat de metaforic precum maestrul le zice de ti-nmoaie inima. Si-atat !
Nu vreau sa fiu rautacios ,dar pe Dinu C l-am avut antrenor la clubul Metalul in anul 1986-1987 ,div C ,prima lui exp. de antrenor,avind inaintea lui ca antr. in acelas an pe Nea Victor Stanculescu,-care a si fugit afara , peBujor Halmageanu ,cu care eram intrati in B cu 6 etape inainte de termin. campionatului.A venit Dinu cu 4 etape inainte de sfirsit ,pt reputatie {vezi Doamne cu el am promovat },si NU ne-a pe cei care dadeam BAC-ul la ZI s a ne prezentam.UN BETIV!
Cat de frumos! Am uitat pentru cateva momente de miciile necazuri cotidiene. Multumesc pentru acest lucru.
Articolul BETIVULUI mai stă vreo doi ani pe ziar
Usor sa comentezi, greu sa antrenezi!
GALERIA LU' RAPID,A FOST MEMBRA DE PARTID! hai cu cotizatia...
Superb interviu. Fanus merita mai mult. Chiar daca pe unii nu stiu sa aprecieze valoarea ( oribil comentariul acelui nimeni care vede doar fizicul celor care scriu )merita sa perseverati. Felicitari ! OK
mai multa sanatate pt un domn,se stie si numele.prea inteligent si cult,un rapidist adevarat,si prea bun pt altii.FANUS NEAGU.LA MULTI ANI
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.