Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » „Câinii” pot urca pe locul 1
9
Dennis Politic, OUT de la FCSB: „Negociem cu un club pentru el”
7
Mihai Teja nu se dezminte » Încă un interviu în care își face praf echipa: „Mie mi-a fost rușine să mă uit la prima repriză!”
1
Transfer pentru viitor » FC Argeș l-a luat de la Craiova pe fotbalistul remarcat de Gâlcă: debut în Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Echipele de start
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
tot in bucuresti se trag sforile. mitica si cu sandu sa le iau in p(u)l(a) familia
Bravo voua ca aveti galerie si vechime, insa nu mai aruncati toate esecurile pe seama Stelei. Oricum regimul a cazut de 21 de ani. Au castigat titlul echipe care nu existanu. Steaua e la mijloc, distrusa de un interlop. Dinamo la fel. Daca nici acum nu faceti performanta, asa nestingheriti, atunci cand? Sau tot Steaua e echipa de care n-aveti loc?
nu stiu care dintre noi este mai copil, am 15 ani de deplasari dupa echipa asta.app: cati dintre aia 5 mil. de suporteri ai vostrii,stiu macar unde se afla stadionul Ghencea?! si la faza cu istoria, las-o moale, pt ca cunosc istoria voastra mai bine de cat unii dintre asa-zis suporteri ai Stelei.
trebuia sa aveti aceasi soarta ca victoria in '90...nu stam acum sa enumeram nenococirile facute de catre voi, ca nu avem timp si spatiu
dorine, in iunie 1947 Steaua a luat fiinta in urma unui act semnat de Regele Mihai la cerea unor colonei din armata regala. Ce ti se pare asa comunist? habar n-ai istorie, copile!
Atata stiti: titluri furate si jucatori adusi cu japca. Manea a patit ceva ca nu a jucat la Steaua? Pana la urma tot Steaua e echipa care a castigat o cupa pe teren si i-a fost luata abuziv de "comisii". Echipele tinute de regim erau scornicestiu' si victoria. Dovada ca S-au si evaporat. Daca Steaua era in aceeasi situatie, echipa nascuta in comunism si tinuta de regim, fara suporteri si cu palmares mincinos, disparea din primavara lui '90. In final, daca e cum ziceti voi, dece avem
@n00dles Pun pariu ca nici pe maica-ta n-o respecti. Cel putin unii comentatori omniprezenti de pe gsp ca imperator si altii au avut bunul simt sa se abtina la acest articol. Ti se pare ca esti cu ceva mai breaz decat gitanii despre care spui ca sunt ciuma Europei? Eu zic ca esti mai rau, etnia nu e neaparat o conditie ca sa fi o jigodie de om, caracterul da.
unde erati voi inainte de '45? nu cumva v-a "fatat" muma Rusie, in '47?
Hai sa nu suferim atata pe tema suporterilor. Asta cu "fortarea" militarilor e o poveste. Era o recompensa pt cei disciplinati. Nu erau adusi cu forta. De asemenea, cei ce zic ca Steaua nu avea suporteri in '89, sunt niste adolescenti care nu au trait atunci si trebuie sa se consoleze si ei cu ceva,galeria, ca echipa mai greu. Pe scurt, dragilor acest regim blamat de voi nu a existat din totdeauna.Unde va sunt performantele ante 48 si post 89. Nu mai mancati atata rahat ca numai victim
acum ceva timp steaua avea antrenor rrom(Ilie Dumitrescu), capitan rrom(Banel) si patron cioban(Becali)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.