Alte știri din fotbal
Marius Șumudică cere 4 transferuri la CFR Cluj: „Sunt în discuții cu jucătorii” + Șansele să-l aducă pe Drăguș
0
Marius Șumudică a anunțat primul jucător plecat de la CFR Cluj: „Nu intră în planurile mele”
0
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
1
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique, prima reacție după transferul lui Ferran Torres: „Este de clasă mondială”
0
Jucătorul înțeles cu Inter a fost prezentat oficial în Premier League
0
Meciuri din Liga Campionilor pe Stamford Bridge? Echipa care vrea să joace în „casa” lui Chelsea
0
Chelsea ajunge și la vânzări peste 200 de milioane € » Îl transferă pe Pedro Neto, dar nu-l dă la Manchester City
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Pana sa intre o stelecioara ca tine totul era in regula.
Cuvintele sunt prea sarace pentru tine...te-am rugat civilizat sa nu mai postezi,ne-ai facut destul de ras!Du-te cu Dumnezeu!
afara cu cioromelele din tara ...Capitanul Craiovei Maxima este un roman adevarat ...a suferit mult din cauza stancutelor ...si a nedreptatii din fotbalul romanesc . Te vom iubi mereu !!!
Sa-i fie tarana usoara!
Stai linistit stie tot siteul ca esti pr0st. In general toti mutulicii stelecioristi sunt asa nu ne mira nimic. Nici la moartea unui om nu va puteti stapani, ciobani puturosi
Nu il baga in seama si gata
Vai de Oltenia caci mor reprezentanti de seama ai regiunii in timp ce tot felul de cetateni cu apucaturi si pareri stranii raman sa ne populeze vietile..daca si asta e caterinca inseamna ca realitatea are un alt inteles pentru fiecare dintre noi..nu i-am patat memoria marelui jucator pentru un parlit..se pare insa ca tu te-ai gandit aiurea fara ca altcineva sa o faca inaintea ta..
Tu citesti ? Tu scrii ce spui ? sau rogi pe cineva sa faca asta si tu doar "cugeti" si postezi !!
Caterinca era la adresa tovarausului oltean care posta prostii cum ca marele Costica Stefanescu nu a mai suportat mizeria din fotbalul romanesc..ma asteptam sa fii refractar la un asemenea comentariu nu la al meu..
Un mare om,un mare fotbalist,Dormi in Pace,Costica Stefanescu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.