Alte știri din fotbal
Ioanițoaia la zi » Directorului Gazetei a reacționat după explicațiile lui Vassaras: „Interesul lui a fost unul clar”
1
Daniel Pancu îi pregătește o capcană lui Coelho: „Mă leg de un singur lucru”
0
Pleacă și Pancu? Imediat după demisia lui Mara, antrenorul lui CFR Cluj a făcut anunțul în direct
0
Bogdan Mara și-a dat demisia de la CFR Cluj: „Nu vreau să mă asociez cu ei” » Intră la negocieri cu Dinamo!
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
0
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Donald Trump, furios pe sondajele care arată o scădere masivă a sprijinului ...
Libertatea
Criză de autoritate în Pentagon. Poate armata să refuze un ordin nuclear ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Șase guverne au căzut prin moțiune de cenzură în ultimii 36 de ani. Cine ...
Libertatea
Pa didi dumnezeu sa te odihneasca acolo sus
Ce gol a dat cu rangers.... si era exact genul de om care parea ca o sa traiasca 100 de ani, pe teren cand bagau intrari dure adversarii se accidentau singuri in prodan :)))
Dumnezeu sa-l ierte!
Mi scusi dar e locul si momentul sa pt genul asta de comentarii
Ba esti nesimtit, chiar nu e locul si momentul sa pt genul asta de comentarii clonand pe altul ...
Eu l-am vazut la Londra . Englezii din studio ramasesera muti !! Imi aduc aminte si peluza nord care luase foc ! Imi venea sa calc peste englezi asa de "sanchi" .
Merci! :-) Golul ala cu Rangers nu o sa-l unit niciodata, eram chiar in peluza aia ... Nu mi-a venit sa cred cum a lovit mingea, m-am uitat la reluari acasa de cateva ori (imi pusesem videoul sa traga meciul) :-) RIP Didi!
Care stie cand e inmormantearea sa nu ma duc sa-i iau ghiulul si bratarea inainte?
Iar au inceput disperatii astia cu steaua si dinamo sa se injure intre ei !! Parca suntem in filmul NASUL dar cu actori de doi bani .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.