Alte știri din fotbal
„Domnul Lucescu m-a convocat, dar AM REFUZAT” » România își poate lua gândul de la „tricolorul” U21
0
Ministrul Apărării Naționale a schimbat prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Ultima decizie”
0
Bogdan Stelea îl avertizează pe Ionuț Radu: „Se gândea cineva vreodată că va dispărea atât de repede?”
0
Jucătorul de la Rapid pe lista unei formații din SUA » Cum s-ar putea produce mutarea de 1,5 milioane de euro
1
Știri din fotbal internațional
300.000 de euro pentru un pariu nebun, după calificarea la Mondial: „Berea e din partea mea!”
0
Andrei Rațiu, inclus în echipa celor mai importanți jucători care nu s-au calificat la Campionatul Mondial
0
Transferul „bombă” după ratarea calificării la Mondial! » Legenda care ar putea deveni noul selecționer al Italiei
0
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Domnul Becali stie ce spune....Eu am spus aceleasi lucruri inainte sa vad sau sa aflu sigla de prezentare a albumului!! Mai multe nu am ce sa spun!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bah omule, nu baga galeria lui Dinamo pentru 200 de prostanaci infrunte cu elyas care sau dus sa cante 3 ore pentru cativa mici si pentru propriile afaceri....... Nu ne baga pe toti in oala asta pentru ca fierbe prea rau iar aia 200 sunt obisnuiti, stau in oala ca in jacuzzi. Aia 200 nu se pot numi fani ai unei echipe, aia si-au vazut propiile interese, deci nu sau dus toti dinamovistii sa cante pentru Ponta, intelesi foxy *** ??? Mai spui ca ai si catel, nu ti-e rusine sa dai ochi cu el ??? :D
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai vazut prea multe filme sf din pacate.. aberezi
Haloween aţi vrut, Haloween aţi avut.
Voi chiar credeți ca romanii sunt atât de prosti încât sa creadă vrăjeala cu artificiile ? Credeți ca noi nu gândim măcar putin ? Cum este posibil sa moara niște copii din 400 de oameni ? Cum este posibil ca incendiul sa pornească la ora 12 aproximativ? Ca melodia pe care oamenii au murit sa fie "The day we die" in care se vorbește numai de oameni Arși de vii ? Cum este posibil sa dați vina pe artificii,cand tot clubul era plin de semne satanice si melodiile pline de mesaje demonice ? Nu suntem bătuți in cap sa credem tot ce ne baga televiziunea in cap!
https://www.youtube.com/watch?v=ByOfAxe5g38 :)))
sunt bune? pentru ce sunt bune?
Normal, gandestete daca locuiesti la sat, esti mort direct, pana vine ambulanta deja se pregatesc de inmormantare..... Nu zic ca nu sunt bune si bisericile, doamne fereste, dar parca sunt prea multe si spitale ioc, pai vrem sa ne tratam cand avem suferinta sau vrem sa ne ducem la groapa in biserici ???
Da ce ba Dumnezeu al tau e mai special !! Apropo eu nu cred in biserica si nici in popi desi curios nu ? Cred in SFANTA TREIME !! Da ce legatura are ce s-a intimplat in clubul ala cu Dumnezeu !! Papagalul ala de Gigi Becali ultra ortodoxul lui peste prajit nici nu poate interpeta ce este in Bilblie . In cea veche e o insiruire de personaje evreiesti de la un capat la altul si tot felul de evenimente !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.