Alte știri din fotbal
Marius Bilașco: „Ăsta este motivul principal pentru care am acceptat propunerea Rapidului”
0
Bogdan Andone are probleme înaintea duelului cu Dinamo
0
Victor Pițurcă a reacționat după anunțul lui Miruță: „Gigi e în relații cu ei, fac afaceri împreună”
0
FC Botoșani - FCSB » Duelul pentru locul 1 în play-out: echipele de start
1
Știri din fotbal internațional
Explicațiile falimentului Mondial al naționalei: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
0
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Primele declarații
2
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine e azerul care controlează 600 de petroliere fantomă rusești și vinde ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
O "rusine" de Ministru este doamna asta, care umbla dupa publicitate si dupa.. a fi auzita, ca exista. Mare si inrait fumator. Ilie Balaci a suportat consecintele vietii lui. Poate o afectiune acuta , pulmonara, poate un infarct sau vreun accident cerebral acut i-au adus sfarsitul. Dar sa te sesizezi "din presa", tu Ministru al Sanatatii , si sa ceri ancheta ( ca vezi doamne...era erou national) este strigator la Ceruri. Putea cere informatii pe linia medicala, fiind Ministru. Dar,...este un Ministru al (ne) Sanatatii...jalnic !
sorina esti proasta si cu limba de catifea,penibila,erou national ,la ce erou la stat prin baruri si la pierdut noptile ?erou e cel ce isi da viata pentru a apara tara sau pentru a salva viata unui seaman.
Nici bunul Dumnezeu nu va putea să-i mulțumească pe români în vecii vecilor. Dacă nu se sesizau la cazul acesta, să zicem, s-ar fi urlat zile la rând pe posturile TV că , uite, cum e posibil așa ceva, într-o țară a Uniunii E., ce neglijență, ce sfidare la adresa românilor, vai,Doamne. Acum, dacă s-a dispus o verificare sau anchetă sau cum i-o fi spunând, nici așa nu e bine! Este inutil.
si daca a facut o facut o alergie puternica se moare si din crize alergice
Da, asa cum scriu mai jos si alti colegi de forum,...o afirmatie total nefericita a ministrei...nu poti sa spui ca de aceea se face o ancheta, pt ca persoana X este nu stiu ce. Pana la urma asta e ideea, anchetele trebuie facute independent de cine este persoana in cauza. Politicieni mizerabili. Altfel, D-zeu sa te odihneasca Ilie si multumim ca aseara ne-ai aratat calea spre victoria mult dorita !!
Dom'le, bravos jurnalism!
*** ***. Prietenul său nae ungureanu a declarat că *** a stat până la 4 dimineața în crâșmă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imi pare rau si dumnezeul să-l odihnească, dar nu intaleg ce vrea ministerul sănătății, asa fac ancheta la fiecare caz? Nu si păcat!!!!!!
Un mare fotbalist, unic in felul sau, incomparabil. Nu erou national, Doamne fereste! Ilie a fost un om caruia i-a placut viata, luxul si nu a vrut nicio clipa sa renunte la stilul sau de viata. Chiar asa, peste 35 de ani de fumat, doua pachete de tigari pe zi...pacat.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.