Alte știri din fotbal
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Chiar crezi ca printre refugiati sunt baietii astia? Astia-s nascuti/crescuti in Franta si racolati. Refugiatii sunt doar praf in ochi.
care vrea sa conduca personal buldozerul?! Ala io, ala io! :D hahaha
Nu buldozerul ci bombe nucleare!!!!
Unde-s aia care-i pupau in dos pe refugiati? Eu i-as duce incepand de azi in fostele lagare ale lui Hitler, iar pe care i-as mai prinde ca vor sa intre in Europa i-as impusca pe loc. Nu conteaza daca au sau nu puradeii dupa ei .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este subțire paralela dintre nenorocirea de la "Colectiv" și dezastrul parizian ! Deși ambele sunt evenimente tragice, chiar îmi doresc enorm să nu fie nici o legătură între ele ! O lacrimă și pentru fiecare victimă de la Paris ... Odihnească-se în pace !!!
n-ai cum sa nu faci o legatura intre doua concerte hard rock terminate cu zeci de morti.
@ottobraun :)))).... Deja astept Sa vad avataruri schimbate pe Facebook, de la Colectiv la Je suis Paris
romanii au fugit sa aprinda lumanarii la ambasada frantei la asta se pricep de minune!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.