Alte știri din fotbal
Gigi Becali „a plătit” salariile clubului din Superliga: „Ne ajută și să luăm licența”
0
FCSB nu se oprește! Becali pregătește încă două transferuri
0
Daniel Paraschiv, pus la zid » Fostul fundaș de la Rapid nu e convins nici de Olimpiu Moruțan: „Nu au fost concentrați”
0
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Andrei Rațiu este titular pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
*** asta e adevarata tragedie a societatii de astazi...ca oameni nevinovati mor in timp ce oameni ca voi nu merita sa traiasca. condoleante familiilor celor ucisi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
macar de Prostdanca sa ne mai zica astia ceva,nu??? poi daca nu au altceva de scris,despre ce sa scrie????
Tu sti macar sa citesti ?? Vezi tu pe undeva cuvantu Eroina ?? aia e in capu tau ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai ***, cine a spus ca e eroina, nu cumva presa ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba mai lasati-ne dracu cu luana voastra si scrieti stiri concrete despre atentat.Daca tot vreti sa informati lumea scrieti ce trebuie ca nu intereseaza pe nimeni despre luana.
Ok,sa-i multumeasca celui de sus ca n-a patit nimic!!Pentru ca s-a aflat INTAPLATOR in zona,nu este EROINA,si nici nu i se cuvine a i se face STATUIE!!!Ca vad ca ea si tac-su,au fost pe toate canalele de stiri si sportive!!!Deseara Redmic,v-a povesti peste tot pe la TV-uri,ce EROINA are tata !!!!Penibil!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.