Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
1
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
in cazul lui teo peter nu au facut nimic, adica au facut prin faptul ca l-au achitat pe idotul ala de puscas marin.autoritatiile romane nu trebuie sa colaboreze cu americanii ci sa le intoarca spatele asa cum ni l-au intors si ei noua.
mai americanilor,vom fi asa de rapizi cum ati fost voi in cazul TEO PETER ,adica v-a durut la patina!!!!!!!!!!!!!
in cazul lui Teo Peter nu sau mai deplasat mizeriile alea de americani si noi romanii l-am ascuns pe criminal. F..k you USA
De ce oare a trebuit sa se ajunga pana aici,incat nu s-a putut judeca de noi cazul respectiv,si vinovatii sa plateasca cu viata aceasta tragedie? Ce mai atata dezbatere k dak era baut,k de ce era la ora 3 in club,k de ce vorbea cu nu stiu ce tipa...MAI OAMENI BUNI,ESTE DESTUL DE CLAR,OMUL A FOST OMORAT DIN LOVITURILE APLICATE DE CATRE PERSOANELE BINE STIUTE DREPT URMARE,ACESTE PERSOANE TREBUIE SA PLATEASCA PE VIATZA PTR CE AU FACUT.. Ori sa fie executati,impuscati,ori inchisoare pe viatza fara nici un fel de gratiere sau altele ce se mai intampla la noi si ti reduc perioada. NUUUU,gata cu vrajeala-pe viatza cu ei! trebuie sa se faca odata lumina in tot si sa platim ptr ce facem
Fiți fără grijă. Ancheta va mai rapidă decât credeți și la fel de corectă ca și cea din cazul lui Teo Peter. Nu vă faceți griji, americanilor, se ocupă justiția româna de caz așa cum meritați. PS: Să nu transformați acest caz într-un cassus belli și să invadați Românica noastră, oricum aurul de la Roșia Montană nu e așa mult cum credeți, petrol nu prea mai avem, iar ritmul de distrugere al țării e mai rapid din interior decât ați putea-o face voi. Hai bye !
Comentariul tău...CORECT !!! Asta vroiam sa spun sieu desi lucrurile sunt diferite !
TREBUIA SA-SI DOREASCA ACELASI LUCRU SI IN CAZUL LUI TEO PETER! ://en.wikipedia.org/wiki/Teo_Peter
degeaba vine fbi-ul, restul de ciori si-au luat zboru... sau crezi ca cioara borata de gipsy tziganu era in stare sa omoare dintr-un pumn un sportiv?
Vine FBI-ul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.